Bp akaryakıt alımlarınızda 5 kat puan fırsatı

  • 14 Eylül 2013
Bp akaryakıt alımlarınızda 5 kat puan fırsatı

Bp akaryakıt istasyonlarında kampanyalar devam ediyor. Bp yeni kampanyasında 14 Eylül – 20 Ekim 2013 tarihleri arasında BP Club Card ile BP Club üyesi BP istasyonlarından alışveriş yapan müşterilerimiz ilk akaryakıt ve ya otogaz alımında 5 kat puan hediye puan fırsatı sunuyor.

Kampanyadan faydalanmak için “KAT” yazıp bir boşluk bırakarak 16 haneli BP Club Card numarasını 2802’ye kısa mesaj (SMS) ile gönderilmesi gerekmektedir (Örn SMS: KAT 5000654854692867 –> 2802). 2802’ye gönderilecek tüm kısa mesajlar (SMS) gönderilen operatör tarafından 1 kısa mesaj bedeli olarak ücretlendirilecektir. Katılımı SMS’le onaylanan müşterilerin, kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card’ı ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonundan kampanya süresince yapacağı ilk akaryakıt ve/veya otogaz alımına karşılık BP Club genel şartlarında kazanılan standart BP Club Puan’ın 5 (beş) katı bu alımına istinaden BP Club kartına yüklenecektir.

Kampanya Koşulları
– Kampanya 11 Eylül – 20 Ekim 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında geçerlidir.
– Kampanya kapsamında, BP Club Card sahibi müşterilere BP Club Card’larını kullanarak yapacakları ilk akaryakıt ve/veya otogaz alımlarına karşılık 5 kat puan hediye edilecektir. Kampanyadan faydalanmak için “KAT” yazıp bir boşluk bırakarak 16 haneli BP Club Card numarasını 2802’ye kısa mesaj (SMS) ile gönderilmesi gerekmektedir (Örn SMS: KAT 5000654854692867 –> 2802). 2802’ye gönderilecek tüm kısa mesajlar (SMS) gönderilen operatör tarafından 1 kısa mesaj bedeli olarak ücretlendirilecektir.
– Katılımı SMS’le onaylanan müşterilerin, kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card’ı ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonundan kampanya süresince yapacağı ilk akaryakıt ve/veya otogaz alımına karşılık BP Club genel şartlarında kazanılan standart BP Club Puan’ın 5 (beş) katı bu alımına istinaden BP Club kartına yüklenecektir. Bu puanlar BP Club programı genel şartları çerçevesinde, BP Club üyesi BP istasyonlarında sadece akaryakıt ve/veya otogaz alımında kullanılabilecektir.
– Cep telefonu numarası ve BP Club kartı bazında kampanyaya katılım tek seferle kısıtlıdır.
– Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar.
– BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ