Bp anneler günü kampanya indirimleri 2012

  • 11 Mayıs 2012
Bp anneler günü kampanya indirimleri 2012

2012 anneler günü kampanyasını başlatan BP Türkiye’nin  dünyada ve Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiği “Kazandıran Ekran” uygulaması, anneler gününde ciceksepeti.com’dan alınacak çiçeklerde yüzde %25, bonnyfood.com.tr’den alınacak hediyelerde 25 TL indirim fırsatı sunuyor.

2012 yılında Türkiye’deki faaliyetlerinin 100. yılını kutlayan BP’nin 300 BP istasyonunda bulunan BP Shop’larda sürdürdüğü “Kazandıran Ekran” uygulaması anneler gününde de kazandırıyor. Anneler gününe özel kampanyalar çerçevesinde BP Shop’larda yapılan alışverişlerle BP müşterileri ciceksepeti.com’dan yapacakları alışverişlerde yüzde 25 indirim kazanacaklar. bonnyfood.com.tr’den yapacakları alışverişlerde ise 25 TL’lik indirimden yararlanacaklar.

Hem dünyada hem de Türkiye’de bir ilk olan “Kazandıran Ekran” uygulaması, BP Shop’lardan alışveriş yapan müşterilere, akaryakıt dışındaki ürünlerde fırsatlar sunmayı hedefliyor.

“Kazandıran Ekran” uygulamasında, BP Shop’lardan sigara, alkol ve madeni yağ dışındaki tüm ürün alışverişlerinde müşteriler, indirim tekliflerini markete yerleştirilmiş olan dev bir ekranda görüyorlar ve o anda ekranda yer alan indirim tekliflerinden birini seçerek  teklifin geçerli olduğu süre içinde indirimden yararlanabiliyorlar. İndirimler, ürün ve markalara göre aynı gün, 1-2 hafta ya da bir ay için geçerli oluyor ve son kullanma tarihi müşteriye verilecek kuponların üzerinde yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ