Kampanya ve İndirim Haberleri

Bp club kart kampanya fırsatı

  • 09 Mart 2011

Bp istasyonlarında 1 Mart 2011 tarihinde itibaren Akaryakıt ve oto gaz alan BP Club kart üyeleri BP Club puanlarını para yerine kullanabilecekler! Üstelik her bir litrelik akaryakıt yada BP Auto LPG alımında daha fazla BP Club puan kazanacaklar.

BP Türkiye, her akaryakıt ve BP Auto LPG alımında puan kazandıran BP Club kartının üyelerine tanıdığı imkanları geliştirerek bir yenilik daha sunuyor. 1 Mart 2011 tarihinde başlayacak kampanyada BP Club üyeleri, her 60 BP Club Puan karşılığında 1 TL�lik akaryakıt veya oto gaz alımı yapabilecekler. Ayrıca, her bir litrelik akaryakıt yada BP Auro LPG alımlarında daha fazla BP Club puan kazanacaklar.

BP Club kart sahipleri uygulamanın başlayacağı 01 Mart 2011 tarihi itibarı ile 01 Şubat 2011 öncesinde birikmiş olan ve 1 Şubat sonrasında kazandıkları tüm BP Club puanlarını para yerine kullanabilecekler. BP Club üyeleri BP�nin yeni kampanyasında, her 60 BP Club Puan karşılığında 1 TL�lik akaryakıt veya oto gaz alımı yapabilecek. BP Club puanları 1 TL�nin katları şeklinde paraya çevrilebilecek.

Kampanyadan yararlanmak için BP Club üyelerinin, akaryakıt ve oto gaz alımlarında BP Club kartlarını kullanmaları ve BP Club POS cihazları üzerinden kartlarına puan eklemeleri yeterli. BP Club üyesi BP istasyonlarında geçerli olacak kampanyadan yararlanacak üyeler, bir yandan da BP Club puanı kazanmaya devam edecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hakan kaya dedi ki:

    karaman duruk petrolde satılan bütün yakıtların puanı çekilmektedir. lakin müşterinin puandan haberiyoktur.bu şekilde müşterimi kandırılıyor yoksa bp mi size soruyorum.yakıt alan plaka başka puan kullanan plaka başka siz bunu nasıl farketmiyosunuz bu hırsızlığın önüne geçin lütfen

BİR YORUM YAZ