Kampanya ve İndirim Haberleri

Bp Ford Focus çekiliş kampanyası ile her hafta 1 Focus

  • 01 Aralık 2011

Her hafta 1 Ford focus otomobil kazanma şansı BP istasyonlarında sizleri bekliyor.BP Club Kart sahipleri BP Club üyesi istasyonlarda marketlerden yapacakları 1 TL alışveriş tutarı karşılığında 1 çekiliş hakkı kazanacak.Çekiliş sonucunda  her hafta 1 adet Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS kazanma şansı sizleri bekliyor.

BP,  Club Kart sahibi müşterilerine BP Club üyesi istasyonlarda bulunan marketlerden kartlarını kullanarak yaptıkları alışverişlerde her hafta 1 adet Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS otomobil kazanma şansı sunuyor. BP Club Kart sahipleri yaptıkları her 1 TL’lik alışveriş için alışveriş tutarı kadar katılım şansı kazanacaklar.

BP Türkiye tarafından düzenlenen yeni kampanyada, BP Club üyesi istasyonlarda bulunan marketlerden BP Club Kartlarını kullanarak alışveriş yapan kart sahipleri alışverişleri karşılığı bir çekiliş şifresi alarak Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS çekilişine katılmaya hak kazanacaklar. Bu şifreyi ve aralarında birer boşluk bırakarak ad, soyad ve yaşadığı şehri yazarak kısa mesaj ile 2766’ya gönderen BP Club Kart sahipleri her haftanın sonunda noter huzurunda yapılacak çekiliş ile 1 adet Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS otomobil kazanma şansı elde edecekler. BP Club Kart sahipleri düzenlenen kampanya ile her şifre karşılığı alışveriş bedeli kadar kazanma şansı kazanacaklar. Örneğin; 12 TL’lik alışverişten sonra POS’tan çıkan şifreyi kısa mesaj ile 2766’ya gönderen BP kart sahibi, o haftaki çekiliş için 12 katılım şansı elde edecek.

Kampanya çerçevesinde ilk çekiliş için şifre üretmeye ve kayıt mesajı kabul etmeye 02 Aralık 2011 Cuma günü saat 00:01’de başlanacak ve bu işlemler ilk çekiliş için 08 Aralık 2011 Perşembe gecesi 23:59’da sona erecek. Çekilişler izleyen haftanın Çarşamba günleri yapılacak ve her haftanın kazananı takip eden Cuma günkü Posta Gazetesi’nde ilan edilecek.

Kampanya çerçevesinde sadece BP marketlerinde satılan akaryakıt dışı ürünler için yapılan alışverişler çekiliş hakkı kazanacak. Ford Focus Comfort 5K 1,6i 105 PS kazanma şansını yakalayan BP Club kart sahipleri  ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükleri kendileri ödeyecekler.

Her hafta çekiliş sonuçlarını kampanyabul.org olarak çekiliş sonuçları başlığı altında sizlere duyuracağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. akın dedi ki:

    çekiliş sonuçlarını öğrenmek istiyorum

BİR YORUM YAZ