Bp Hopi kampanyası 200 TL akaryakıta 50 TL hediye

  • 20 Aralık 2016
Bp Hopi kampanyası 200 TL akaryakıta 50 TL hediye

Hopililer kazanmaya devam ediyor. BP akaryakıt istasyonlarında başlayan yeni kampanya kapsamında hopi kimliğinizi tanıtarak yapacağınız toplamda 200 TL ve üzeri yakıt alımlarında 50 TL’ye kadar paracık hediye edilecektir. Kampanya 20 Aralık – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kazanılan sürpriz paracıklarda 50-35-25-20-15-10 TL olacaktır.

Kampanyaya katılım ilk 30.000 Hopili ile sınırlıdır. Kampanyaya katılan Hopililer her alışverişte kazanılan %3 Paracık dahil en az %5 değerinde hediye yakıt (Paracık) kazanacaklardır. Bu kampanyaya sadece akaryakıt alımları dahildir. Bir Hopili en fazla 2 farklı plaka için yapacağı akaryakıt harcamaları kampanya kapsamında sayılacak olup, Hopili tarafından alımlara ilişkilendirilen ilk iki plaka haricindeki alımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Her Hopili kampanyadan 1 defa yararlanılabilecek ve %3 kampanyasından kazanılan Paracıklar dahil en fazla 50 TL değerinde hediye yakıt (Paracık) kazanılabilecektir. HOPİ’nin ödül puanı Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Kazanılan Paracıklar kampanya kurallarına göre ve sadece kampanyaya katılan BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt/otogaz alışverişlerinde kullanılabilir, diğer HOPI üyesi işyerlerinde kullanılamaz. Kazanılan Paracıklar kazanıldığı tarihten itibaren 1 yıl içinde kulllanılmalıdır. Kullanılmayan puanlar kazanım tarihini müteakip bir yılın sonunda silinecektir. BP’de yapılacak Paracık harcamalarında BP’den kazanılan Paracıklar otomatik olarak önceliklendirilir. QR Kod okuyucunun bulunmadığı veya arızalı durumlarda, HOPİ kimliği olarak QR kod ekranındaki 10 haneli rakamlardan oluşan kod girilerek puan kazanımı ve harcaması yapılabilecektir. Her Hopili kullandığı program dahilinde akaryakıt alımı yaptığı sisteme kayıt edilen ilk iki plakası ile günde en fazla 150 lt akaryakıt alımına paracık kazanabilecektir. HOPİ ve BP, kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanyadan faydalananlar, aynı anda BP Club programı dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamaz. BP Hediye Çeki ve Turkcell Flex kartlarını kullanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar. Kampanya uyarınca sağlanan faydaların kötüye kullanımı ve/veya hayatın olağan akışına aykırı durumların vuku halinde ilgili katılımcılar kapsam dışı bırakılabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ozgur k dedi ki:

    Bu ne bicim bi denklem, sinav sorusu gibi kampanya sarti hazirlamissiniz

  2. Bünyamin gunel dedi ki:

    200 tl yakit hediyesi kazandım ama alamiyorumki

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.