Kampanya ve İndirim Haberleri

Bp Hopi kampanyası 25 TL hediye 15 Mayıs – 30 Haziran 2018

 • 15 Mayıs 2018
Bp Hopi kampanyası 25 TL hediye 15 Mayıs – 30 Haziran 2018

Bp akaryakıt istasyonlarında hopi kampanyası kapsamında 400 TL ve üzeri akaryakıt alımınıda 25 paracık hediye fırsatı sizleri bekliyor. Hopi kimliği ile 15 Mayıs – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında 400 TL üzeri ödeme yaparak kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya yalnızca Hopili akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir.
Otogaz alımları dahil değildir.
Kampanyadan en fazla bir (1) defa yararlanılabilir.
Bir Hopi’li en fazla 2 farklı plaka için yapacağı akaryakıt harcamaları kampanya kapsamında sayılacak olup, Hopi’li tarafından alımlara ilişkilendirilen ilk iki plaka haricindeki alımlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanyaya katılım ilk 110.000 Hopili ile sınırlıdır.
Kayıtlı plaka sildirme ve plaka bilgisi değiştirme işlemleri BP çağrı merkezi tarafından yapılacaktır.
Kampanya BP’nin her alışverişte %1.5 Paracık kazandırma kampanyasıyla birlikte çalışacak olup, akaryakıt alımları 400 TL’ye ulaşılmadan önce yapılan işlemlerde %1.5 Paracık kazanılacaktır. 400 TL’ye ulaşılan ilk alımda %1.5 Paracık kampanyasından kazanılan Paracıklar dahil sayılarak tüm işlemlerdeki kazanım 25 Paracık’a tamamlanacaktır.
Yeni müşteri kampanyası ile kampanyaya katılan müşterilerin faydalanmış oldukları Paracık da tüm işlemlerdeki kazanımları dikkate alınarak 25 Paracık’a tamamlanacaktır.
Kullanıcılar Paracık kazandıktan sonraki akaryakıt alışverişlerinde de %1.5 Paracık kazanmaya devam edecektir. Paracık kullanıldığında Paracık kazanımı gerçekleşmez.
Kampanya dahilinde günde en fazla üç (3) kere ve günde toplamda 150 lt, aylık toplamda 500 litre akaryakıt alımı yapılabilir.
Kampanyada kazanılan Paracıklar sadece kampanyaya katılan BP istasyonlarındaki akaryakıt/otogaz alışverişlerinde kullanılabilir, diğer Hopi üyesi işyerlerinde kullanılamaz.
Günde en fazla 300 Paracık kullanılabilir.
Paracık kullanımında küsuratlı işlem yapılamaz.
BP’de yapılacak Paracık kullanımlarında BP’den kazanılan Paracıklar otomatik olarak önceliklendirilir.
Kampanyadan faydalananlar, aynı anda BP Club programı dahilindeki diğer kampanyalarından faydalanamaz.
BP Hediye Çeki ve Turkcell Flex kartlarını kullanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.
BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.
Kampanya uyarınca sağlanan faydaların kötüye kullanımı ve/veya hayatın olağan akışına aykırı durumların vukuu halinde ilgili katılımcılar kapsam dışı bırakılacaktır.
Hopi ve BP kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1-TL değerinde kazanılır/kullanılır.
Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir.
Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir.
QR Kod okuyucunun bulunmadığı veya arızalı durumlarda, HOPİ kimliği olarak QR kod ekranındaki 10 haneli rakamlardan oluşan kod girilerek puan kazanımı ve harcaması yapılabilecektir.
Kazanılan Paracıklar kazanıldığı tarihten itibaren bir (1) yıl içinde kullanılmalıdır, kullanılmayan puanlar kazanım tarihini takip eden bir yılın sonunda silinecektir.
Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır.
Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Emre dedi ki:

  Bunu kullanan var mi.nasil yapiyoruz plakayi nereye bildiriyoruz hopi de yok.bp uygulamasi da mi indircez?kullanan varsa en bastan detayli anlatabilir mi

 2. Eray dedi ki:

  İlk önce hopi uygulamasını indiriyorsunuz kayıt oluyorsunuz, yakıt aldıktan sonra görevli hopi uygulamasındaki barkodu okutuyor plaka otomatik tanımlanıyor. Her yakıt aldıktan sonra hopi barkodunu okutuyorsunuz paracık birikiyor.

 3. Emre dedi ki:

  Hopi var hopiden nasil kayit oluyoruz menuden bulamadim

 4. Eray dedi ki:

  Kayıt olmanıza gerek yok yakıt aldıktan sonra hopi uygulamasındaki kodu okutmanız yeterli olacaktır. Her şey otomatik tanımlanıyor. Sadece hopiye giriş yapın üye olun yeterli. Bp kampanyası için kayıt yapmanıza gerek yok. Ya da hopideki herhangi kampanyaya kayıt olmaya gerek yok o kodu okutunca kayıt olmuş oluyorsunuz. Bp de anlatabilirler isterseniz

 5. Alper dedi ki:

  Çok karışık ve bazi istasyonlar hopi kullanmaya ve vermeye yanaşmıyor. Mh ilettim ama ilgisizler

 6. ZEYNETTİN dedi ki:

  Ulan sanki sadaka veriyor 24 saatte 150 litre alabiliyorsun aylık belirli bir litre den sonra limit doldu başka bir petrol den mazot al diyorlar gibi

BİR YORUM YAZ