BP sehirfirsati.com kampanyası

  • 05 Şubat 2013
BP sehirfirsati.com kampanyası

BP yeni kampanyasında sehirfirsati.com işbirliği ile 100 TL’lik fırsat kuponu alanlara akaryakıt alımlarında %6.7 BP club puan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya 5- 12 Şubat 2013 tarihleri arasında www.sehirfirsati.com sitesinden “BP Akaryakıt Fırsatı”nı 100TL’ye satın alanlar, 15 Aralık 2013 tarihine kadar akaryakıt ve oto gaz alımlarının %6.7’si oranında BP Club puanı kazanacaklar.
BP Türkiye ile Groupon arasında gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde 4 Şubat – 12 Şubat 2013 tarihleri arasında www.sehirfirsati.com sitesinde “BP Akaryakıt Fırsatı” kampanyası başlıyor. BP akaryakıt fırsatını www.sehirfirsati.com sitesinden 100TL’ye satın alanlar, 15 Aralik 2013’e kadar kampanyaya katılan BP Club üyesi istasyonlarda kampanya süresince toplamda 6.000TL’ye kadar olan her alımlarında %6.7 oranında puan kazanacaklar. Yıl boyunca 400 TL ve üzeri hediye akaryakıt kazanma imkanı sunan kampanyada kazanılan puanlar, 22 Aralik 2013’e kadar istenildiği zaman kullanılabilecek.

www.sehirfirsati.com fırsat sitesinden bu fırsatı satın alan BP Club üyesi müşterilerin e-mail adreslerine 10 hanelik bir kampanya kodu iletilecek. Sitenin “Satın Alınmış Fırsatlar” bölümünden de ulaşılabilen bu kodla kampanyaya katılan BP Club üyesi istasyonlara gelen müşteriler, mevcut veya yeni BP Club kartlarını kampanyaya dahil edebilecekler. Kampanyaya dahil edilen BP Club kartlarıyla, 15 Aralık 2013’e kadar kampanyaya katılan BP Club üyesi istasyonlarda yapılan toplamda 6.000 TL’ye kadar olan hem akaryakıt hem de oto gaz alımlarında alım tutarının %6.7’sine eşit olan tutar karta BP Club puanı olarak yüklenecek.

Kazanılan puanlar 22 Aralık 2013’e kadar istenilen bir zamanda BP istasyonlarında kullanılabilecek. Uzun süreli bir kampanya olan bu kampanyada kayıt edilen BP Club kart, 6000 TL’lik limite ulaşılıncaya ve 15 Aralık 2013 tarihinde kampanya sona erene kadar, BP’nin başka hiçbir kampanyasında kullanılamayacak. Bu nedenle halen aktif olarak diğer kampanyalardan faydalanan BP müşterilerinin bu kampanyaya mevcut kartları yerine, BP istasyonlarından alabilecekleri yeni bir BP Club kartı ile katılmaları öneriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mert aygun dedi ki:

    bu kanpanyaya nasil uye olunacak hic bilmiyoruz kaca yollayacagiz bizi aydinlatirsaniz seviniriz iyi calismalar

BİR YORUM YAZ