Bp shop alışverişlerinde Dedeman otel konaklamalarında %40 indirim fırsatı

  • 16 Mart 2012
Bp shop alışverişlerinde Dedeman otel konaklamalarında %40 indirim fırsatı

Bp istasyonlarında bulunan BP Shop marketlerde alışveriş yapanlar Dedeman otellerde konaklamada %40 indirim kazanıyor. Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International’dan en az iki, en fazla yedi gece konaklamalarda %40 indirim sizleri bekliyor.
Anlaşmalı BP akaryakıt istasyonlarındaki BP Shop’lardan alışveriş yapanlar, 15 Mart – 15 Nisan 2012 tarihleri arasında rezervasyon yaptırdıkları taktirde Dedeman Otelleri’nde en az iki, en fazla yedi gece konaklamalarda %40 indirimden yararlanabilecek.

Akaryakıt dahil BP Shop’lardan yapacakları tüm alışverişler ile kampanyadan yararlananlar 30 Aralık 2012 tarihine kadar Dedeman’ın İstanbul, Ankara, Antalya, Cappadocia, Palandöken, Rize, Park Antalya, Diyarbakır, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Sofia, Plovdiv, Tashkent ve Zonguldak otellerinde günün en iyi fiyatı üzerinden %40 indirimli konaklayabilecek. Dedeman Hotels & Resorts International, BP işbirliği ile 1.8 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ