Bp turkcell kampanyası 25 TL yakıt hediye

 • 18 Ağustos 2014
Bp turkcell kampanyası 25 TL yakıt hediye

Bp akaryakıt istasyonlarında Turkcell Sarı Kutu abonelerine özel kampanyada akaryakıt ve otogaz alanlara özel 25 TL yakıt hediye ediliyor. Sarı kutu kampanyasında Turkcell abonelik yaşı 1 yılın üzerinde olan ve 1750 sarı puan biriktirmiş olan bireysel Turkcell müşterileri, BP’den 25 TL kazanıyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • Hediyenizi almak için “Hemen Al” linkine tıklayabilir veya SK37 yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
 • Henüz Sarı Kutu üyesi değilseniz, SK37 yazıp 2222’ye göndererek hem bu hediyeyi seçebilir hem de Sarı Kutu’ya üye olabilirsiniz. Programa katılım ücreti bir kereye mahsus 0,40 TL (KDV ve ÖİV dahil)’dir. Sonrasındaki hediye seçimleri ücretsizdir.
 • Hediye yakıtı kullanmaya başlamak için cep telefonunuza gelecek mesaja, BP yazıp boşluk bıraktıktan sonra 16 haneli BP Club kart numaranızı yazarak ücretsiz cevap vermeniz yeterlidir. (Örnek: BP 5000654854692867).
 • Hediye yakıtınızı kullanabilmeniz için BP Club Card’ınızın olması gerekmektedir.
 • Hediye yakıtınız, ilgili BP Club Card numarasına 25 TL değerinde BP Club Puan olarak yüklenecek ve bilgilendirme mesajının ardından ilk yakıt alımında kullanılabilecektir.
 • BP Club kartınız ile BP-Turkcell Sarı Kutu kampanyasına katılan istasyonlardan yapacağınız ilk alımda 25 TL değerinde yakıt hediyenizi kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılan istasyonlarda geçerlidir. BP Taşıtmatik kullanıcıları faydalanamaz.
 • Hediye çekinizi kullanabilmeniz için, hediye çekinizi kullanacağınız tarihte hattınıza ait Turkcell aboneliğinizin devam ediyor olması gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. zeynep dedi ki:

  Türkcell sarı kutudan BP istasyonunda geçerli 25 Tl yakıt indirimi aldım Antalya- Manavgat’ta Yaşıyorum.Hangi Bp istasyonunda kullanabilirim?

 2. Anonim dedi ki:

  Kaçmaz yazıp 3340’a mesaj atınca 50 TL+50 TL akaryakıta 20 TL geri dönüyormuş. Garanti Platinium kart sahibi olarak faydalanabilir miyim? Bu kampanyadan kimler faydalanabiliyor?

 3. Anonim dedi ki:

  kampanya çok karışık. daha basit olabilir. kampanyayı kolaylaştırın
  ndevamlı mesaj yazıyoruz. kart olmadan da benzin alınca kampanya hükümleri uygulansın. ayrıca 25 TL. yakıt indirimi çok az. daha çok olmalı. saygılarımla, semih ersoy

BİR YORUM YAZ