Bp Turkcell kampanyası 300 TL’ye 25 TL hediye

 • 02 Aralık 2014
Bp Turkcell kampanyası 300 TL’ye 25 TL hediye

Turkcell aboneleri Bp’den yapacakları 300 tL ve üzeri akaryakıt alışverişinde 25 TL değerinde hediye yakıt kazanacak. Kampanya kapsamında 5 Ocak 2015 tarihine kadar BP Club üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız toplam 300 TL harcamada 25 TL yakıt hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Tüm alışveriş avantajlarında geçerli şifrenizi almak için “Hemen Al” linkine tıklayabilir veya “AVANTAJ” yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanmak için “AVANTAJ” şifresinin alışveriş esnasında hat numarasıyla birlikte kasa yetkilisine iletilmesi ya da ödeme adımında ilgili alana girilmesi yeterlidir.
 • Aynı şifre ile 30 gün boyunca dilediğiniz kadar kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 • Şifrenizi hatırlamıyorsanız “SIFRE” yazıp 8200’a ücretsiz SMS göndererek tekrar alabilirsiniz.
  300 Sarı Puan değerindeki “Alışveriş Avantajları” hediyesi ile 30 gün boyunca tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
 • “Alışveriş Avantajları” kampanyalarından faydalanabilmek için, kampanyadan yararlandığınız tarihte hattınıza ait Turkcell aboneliğinizin devam ediyor olması gerekmektedir.
  Kampanya 2 Aralık 2014 – 5 Ocak 2015 tarihleri arasında, kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında, Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanya ile Kampanyadan faydalanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye gönderilmesi ve gelecek katılım SMS’ine “HEDIYE” yazıp bir boşluk bırakarak 16 haneli BP Club Card numarasının ücretsiz olarak cevap verilmesi gereklidir. (Örnek: HEDIYE 5000654854692867).
 • Katılımı onaylanan müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının toplam tutarı 300 TL’ye ulaştığında, ilgili kartlarına 25 TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecektir. Kazanılan BP Club puanlar en geç 15 Ocak 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 15 Ocak 2015 gece 23:59’da silinecektir.
 • Kampanyadan kazanılan puanlar BP Club kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımında harcanabilecek olup, puan harcamalarında bu kampanyaya ait puanlar otomatik olarak önceliklendirilecektir.
 • Kampanyadan başarı ile kaydı alınan ve kampanya süresince toplamda 300TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alımı yapan ilk 40.000 kişi faydalanabilir. Cep telefonu numarası ve BP Club kartı bazında kampanyaya katılım tek seferle kısıtlıdır. Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar. Data, kurumsal hatlar ve BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.
 • Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.