Bp Turkcell kampanyası 400 TL’ye 25 TL hediye 21 Nisan – 31 Mayıs 2015

 • 29 Nisan 2015
Bp Turkcell kampanyası 400 TL’ye 25 TL hediye 21 Nisan – 31 Mayıs 2015

Turkcell aboneleri BP akaryakıt istasyonlarından yapacakları toplamda 400 TL ve üzeri yakıt alımlarında 25 TL değerinde hediye yakıt kazanacak.

Turkcell yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell müşterileri, BP Club üyesi BP istasyonlarından yapacakları toplam 400 TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alışverişlerinde 25 TL yakıt hediye kazanacaklar.

Kampanya Ayrıntıları

 • Tüm alışveriş avantajlarında geçerli şifrenizi almak için “Hemen Al” linkine tıklayabilir veya “AVANTAJ” yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanmak için “AVANTAJ” şifresinin alışveriş esnasında hat numarasıyla birlikte kasa yetkilisine iletilmesi ya da ödeme adımında ilgili alana girilmesi yeterlidir.
  Aynı şifre ile 30 gün boyunca dilediğiniz kadar kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 • Şifrenizi hatırlamıyorsanız “SIFRE” yazıp 8200’a ücretsiz SMS göndererek tekrar alabilirsiniz.
  “Alışveriş Avantajları” kampanyalarından faydalanabilmek için, kampanyadan yararlandığınız tarihte hattınıza ait Turkcell aboneliğinizin devam ediyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya 21 Nisan 2015 – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında, kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında, Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanya ile Kampanyadan faydalanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye gönderilmesi ve gelecek katılım SMS’ine “HEDIYE” yazıp bir boşluk bırakarak 16 haneli BP Club Card numarasının ücretsiz olarak cevap verilmesi gereklidir. (Örnek: HEDIYE 5000654854692867). Katılımı onaylanan müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının bir seferde veya toplam tutarı 400 TL’ye ulaştığında, ilgili kartlarına 25 TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecektir. Kazanılan BP Club puanlar en geç 07 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 07 Haziran 2015 gece 23:59’da silinecektir.
 • Kampanyadan kazanılan puanlar BP Club kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımında harcanabilecek olup, puan harcamalarında bu kampanyaya ait puanlar otomatik olarak önceliklendirilecektir.
 • Kampanyadan başarı ile kaydı alınan ve kampanya süresince toplamda 400 TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alımı yapan ilk 50.000 kişi faydalanabilir. Cep telefonu numarası ve BP Club kartı bazında kampanyaya katılım tek seferle kısıtlıdır. Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar. Data, kurumsal hatlar ve BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.
 • Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.