Bp Turkcell kampanyasında 2 kat puan kazanma fırsatı

  • 01 Mayıs 2012
Bp Turkcell kampanyasında 2 kat puan kazanma fırsatı

Bp akaryakıt istasyonlarında kampanya fırsatları devam ediyor. Bp’de Turkcell aboneleri 2 kat BP Club puanı kazanıyor. Bp istasyonlarında geçerli kampanya 1 Mayıs – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında tüm Turkcell’liler için geçerlidir.

Turkcell aboneleri kampanya döneminde, BP Club üyesi olan BP istasyonlarında, BPClub üyesi kartlarla yaptıkları tüm akaryakıt ve otogaz alımları için 2 kat BPClub puan kazanacaktır. Kampanyaya katılım için aktif Turkcell hattından “IKIKAT ” yazıp 1 boşluk bırakılarak, alım yapılacak BPClub Kart numarası 2425’e kısa mesaj ile gönderilmelidir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 1 Mayıs – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında tüm Turkcell’liler için geçerlidir. Turkcell aboneleri kampanya döneminde, BP Club üyesi olan BP istasyonlarında, BPClub üyesi kartlarla yaptıkları tüm akaryakıt ve otogaz alımları için 2 kat BPClub puan kazanacaktır.
  • Kampanyaya katılım için aktif Turkcell hattından “IKIKAT ” yazıp 1 boşluk bırakılarak, alım yapılacak BPClub Kart numarası 2425’e kısa mesaj ile gönderilmelidir. Katılım talebi 1 SMS / 0,40 TL (KDV, ÖİV dahil) ile ücretlendirilir.Katılım için iletilen bilgiler altyapı sağlayan firmalar ve BP ile paylaşılacaktır.
  • Her abone 1 Turkcell hattı ve sadece 1 adet BPCLUB Kart ile kampanyaya katılabilir. Data hatları kampanyadan faydalanamaz. 2 kat puan kazanımı kampanya katılım SMS’i gönderildiği tarih itibarıyla geçerli olacaktır. SMS ile katılım olmadığı durumda kampanyadan yararlanılamaz. Kazanılan 2 kat BP puanlar, kampanyaya kayıtlı olan BPClub Kart’a anında yüklenecek olup, 2 yıl süre ile geçerlidir.
  • Kazanılan BPClub puanların herhangi bir nedenle yüklenmemesi halinde BP Müşteri Hizmetleri’ne başvurulması gerekmektedir. BP ve Turkcell, kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutarlar. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili yasal yükümlülüklerden marka sahibi firma sorumlu olup Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ