Bp world kart kampanyasında 50 TL hediye yakıt fırsatı

 • 08 Ocak 2013
Bp world kart kampanyasında 50 TL hediye yakıt fırsatı

Bp akaryakıt istasyonlarında kampanyalar devam ediyor. Bp’de world kart sahiplerine özel kampanyasında 8 Ocak – 24 Şubat 2013 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişinize 50 TL hediye akaryakıt fırsatı sizleri bekliyor.

BP Türkiye ve Yapı Kredi Worldcard işbirliğiyle başlatılan kampanyada, 7 Ocak – 24 Şubat 2013 tarihleri arasında Yapı Kredi World üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 25 Şubat – 6 Mart 2013 tarihleri arasında World üyesi BP istasyonlarından minimum 50 TL tutarındaki akaryakıt alımı sonrasında 50 TL’lik indirim kazanacaklar.

Yapı Kredi Worldcard ve BP müşterileri, “BP” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından SMS göndererek kampanyaya katılabilecekler. Kampanyaya dahil olabilmek için Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin 3160’a, Vakıfbank Worldcard sahiplerinin ise 6635’e en geç 21 Şubat 2013’e kadar SMS göndermeleri yeterli olacak. Kampanya çerçevesinde kazanılan indirim 16 Mart 2013’e kadar kredi kartları ekstrelerine yansıtılacak. Kampanyadan tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar faydalanabilecek

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya katılan World üyesi BP akaryakıt istasyonlarından 7 Ocak – 24 Şubat 2013 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 25 Şubat – 6 Mart 2013 tarihleri arasında bir daha World üyesi BP istasyonlarından minimum 50 TL akaryakıt alımı yaptığında 50 TL indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için, BP yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamının SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 24 Şubat 2013’tür.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin WORLD POS’larından yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan indirimler 19 Mart 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. 25 Şubat – 6 Mart 2013 tarihleri arasında World üyesi BP istasyonlarından minimum 50 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Ek kart ile yapılan akaryakıt harcamaları asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyaya Worldpuan ve BusinessCard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Alışverişin iadesi durumunda kampanya imkanları geçersiz olacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. MEHMET YÖRÜKOĞLU dedi ki:

  KREDİ KARTLARINA YANSITILAN 50 TL. nin KULLANMA SÜRESİ VAR MI? KULLANILMAYAN BU 50 TL. ler GERİ ALINACAK MI ? BİLGİ VERİLMESİ RİCA EDERİM.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.