Turkcell sarı kutuda Bp istasyonlarında 100 TL’ye 50 TL yakıt hediye

  • 28 Ağustos 2013
Turkcell sarı kutuda Bp istasyonlarında 100 TL’ye 50 TL yakıt hediye

Bp akaryakıt istasyonlarında 50 TL yakıt fırstı Turkcell’lileri bekliyor. Kampanya kapsamında Turkcell Sarı Kutu’dan BP’de 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinize 50 TL’ye varan yakıt hediye. Üstelik boş yok!

Tüm marka avantajlarında geçerli şifrenizi almak için “Sepete Ekle” linkine tıklayabilir veya “AVANTAJ” yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için “AVANTAJ” şifresinin alışveriş esnasında hat numarasıyla birlikte kasa yetkilisine iletilmesi ya da ödeme adımında ilgili alana girilmesi yeterlidir.

Aynı şifre ile 30 gün boyunca dilediğiniz kadar kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız “SIFRE” yazıp 8200’a ücretsiz SMS göndererek tekrar alabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 20 Ağustos – 10 Eylül 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan ve BP’den tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alan bireysel Turkcell aboneleri için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 1.000 adet 50TL, 3.000 adet 20TL, 6.000 adet 10TL, kampanya şartlarını yerine getiren ancak bu hediyelerden birini kazanamayan tüm müşterilere ise 5TL değerinde BP Club puan hediye edilecektir.
  • Kampanyadan faydalanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye gönderilmesi ve gelecek katılım SMS’ine 16 haneli BP Club Card no’sunun yazılarak ücretsiz olarak cevap verilmelidir (Örnek: 5000654854692867). Sarı Kutu Programı üyesi olmayan Turkcell’liler için program üyeliği 0,40 TL’dir ( KDV ve ÖİV dahil). Katılımı onaylanan müşterilerin, kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından, kampanya süresince yapacakları ilk 100TL (KDV dahil) ve üstü akaryakıt ve/veya otogaz alımında ilgili karta yukarıda belirtilen BP Club hediye puanlarından bir tanesi yüklenecektir.
  • Puanlar BP Club üyesi BP istasyonlarında 10 Ekim 2013 tarihine kadar sadece akaryakıt ve/veya otogaz alımında kullanılabilecektir. Bu tarih sonunda kullanılmayan puanlar silinecektir.
  • Cep telefonu numarası ve BP Club kartı bazında kampanyaya katılım tek seferle kısıtlıdır. Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar.
  • Data, kurumsal hatlar ve BP Taşıtmatik kullanıcıları faydalanamazlar. 300 puan karşılığında alınan AVANTAJ şifresi 1 ay boyunca turkcell.com.tr’de Sarı Kutu altındaki diğer tüm alışveriş avantajlarında geçerlidir.
  • Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.