Kampanya ve İndirim Haberleri

Full Petrol Euro dizel indirim kampanyası

  • 26 Ekim 2011
Full Petrol Euro dizel indirim kampanyası

Full petrol indirimleri devam ediyor.Şimdi  FULL istasyonlarında son günlerde motorine gelen zamma rağmen fiyatlarında yeni bir kampanya ile indirime giden FULL, Euro Diesel’i gece 02:00 ile 06:00 saatleri arasında 3,55TL’den satacak.Fırsatı kaçırmayın !

Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yanan akaryakıt sektöründe tüketicinin faydasını gözeten kampanyalar ile yeni bir dönem başlatan FULL, şimdi de tüketicilerini motorine gelen zamdan koruyor. İstasyon açılışlarında yüzde 25 indirimli akaryakıt satan ve diğer zamanlarda da yüzde 7’ye varan indirimler uygulayan FULL, Euro Diesel’i 3,55TL’den satacak.

Kısa bir sürede İstanbul’daki istasyon sayısını 29’ye çıkartan FULL, her gece 02:00-06:00 saatleri arasında İstanbul ve İzmit istasyonlarına gelen herkese Euro Diesel’i 40 kuruşa varan indirimle satacak. FULL, Avrupa yakasında Taksim’den Beylikdüzü’ne, Anadolu Yakasında Göztepe’den Gebze’ye her noktada kalitesini ve ayrıcalığını müşterileri ile buluşturuyor. FULL, uzun vadede ağırlıkla İstanbul, Bursa, İzmir ve Ankara’da 100 noktada sektörün hacmi yüksek bir oyuncusu olmayı hedefliyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
GÜVEN TURGAN
10 yıl önce

Euro diesel almak için gece 02:00 dan sonramı gitmemiz gerekiyor?

Bugün 14 şubat olduğuna göre kampanya 11;00 itibariyle sonamı erdi?

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x