GO CARD – DRY CENTER KAMPANYASI

  • 28 Ağustos 2015
GO CARD – DRY CENTER KAMPANYASI

GO CARD ve Dry Center Kuru Temizleme’den çok avantajlı akaryakıt kampanyası!

15 Mayıs – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında tüm GO CARD sahiplerine Dry Center Kuru Temizleme şubelerinde %20 indirim hakkı hediye!

18 yıldır kuru temizleme sektörünün lideri ve verdiği profesyonel hizmetle en çok bilinen ve tercih edilen kuru temizleme markası olan Dry Center; Türkiye’nin 22 ilinde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Erzurum, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon) hizmet vermektedir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 15 Mayıs – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında GO CARD sahipleri, halı yıkama hizmeti hariç tüm kuru temizleme işlemlerinde %20 indirime hak kazanacaktır.
  • 15 Mayıs 2015 tarihinde tüm mevcut GO CARD sahiplerine, Dry Center’da %20 indirim için yıl sonuna kadar geçerli olacak indirim kodu, kısa mesaj (SMS) ile gönderilecektir. Daha sonrasında da düzenli olarak yeni GO CARD müşterilerine kampanyaya katılım kodu yıl sonuna kadar gönderilecektir.
  • İndirimden faydalanmak için GO CARD sahiplerine gönderilen indirim kodu Dry Center şubesinde ödeme aşamasında belirtilecektir.
  • goyakit.com.tr adresinden inceleyeceğiniz kampanyadan tüm GO CARD sahipleri 31 Aralık 2015 tarihine kadar sınırsız sayıda faydalanabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ