GO CARD – DRY CENTER KAMPANYASI

  • 28 Ağustos 2015
GO CARD – DRY CENTER KAMPANYASI

GO CARD ve Dry Center Kuru Temizleme’den çok avantajlı akaryakıt kampanyası!

15 Mayıs – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında tüm GO CARD sahiplerine Dry Center Kuru Temizleme şubelerinde %20 indirim hakkı hediye!

18 yıldır kuru temizleme sektörünün lideri ve verdiği profesyonel hizmetle en çok bilinen ve tercih edilen kuru temizleme markası olan Dry Center; Türkiye’nin 22 ilinde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Erzurum, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon) hizmet vermektedir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 15 Mayıs – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında GO CARD sahipleri, halı yıkama hizmeti hariç tüm kuru temizleme işlemlerinde %20 indirime hak kazanacaktır.
  • 15 Mayıs 2015 tarihinde tüm mevcut GO CARD sahiplerine, Dry Center’da %20 indirim için yıl sonuna kadar geçerli olacak indirim kodu, kısa mesaj (SMS) ile gönderilecektir. Daha sonrasında da düzenli olarak yeni GO CARD müşterilerine kampanyaya katılım kodu yıl sonuna kadar gönderilecektir.
  • İndirimden faydalanmak için GO CARD sahiplerine gönderilen indirim kodu Dry Center şubesinde ödeme aşamasında belirtilecektir.
  • goyakit.com.tr adresinden inceleyeceğiniz kampanyadan tüm GO CARD sahipleri 31 Aralık 2015 tarihine kadar sınırsız sayıda faydalanabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.