Lukoil akaryakıt istasyonlarında world ile 3 adet 75 TL alışverişe 30 TL indirim

 • 15 Ağustos 2013
Lukoil akaryakıt istasyonlarında world ile 3 adet 75 TL alışverişe 30 TL indirim

Full istasyonlarını da bünyesine katan Rus akaryakıt devi Lukoil world kredi kartı sahiplerine özel kampanyasında 15 Ağustos – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında 3 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarınıza bir sonraki harcamanızda 30 TL indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Ağustos – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, World Card sahipleri 15 Ağustos – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında anlaşmalı Alpet ve Lukoil istasyonlarından tek seferde yapacakları 75 TL ve üzeri üçüncü akaryakıt alışverişlerinde bir sonraki harcamanızda 30 TL indirim kazanacaklardır.
 • Bir müşterinin kampanya süresince 30 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır.
 • Aynı gün içinde kampanyaya dahil anlaşmalı istasyonlardan tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri tek ödemeli alışverişlerden sadece birisi kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. İsim (Zorunlu) dedi ki:

  30 tl kullanımı ne zaman olacaktır her hangi bir şifre gönderilecekmidir

 2. mehmet dökdök dedi ki:

  nisan ayındaki Worldcardla 3 defa 75 tl lik lukoil alana 30 tl lik indirim kampanyasından baş vuruma işlemleri eksiksiz yerine getirmeme rağmen faydalanamadığımı gördüm ayrıca indirim kartım olmasına rağmen istasyondaki çalışanlar pompa üzerindeki tuşların arızalı olup indirim yapılamadığını söylemeleri üzerine alış verişi kesiyorum dün anneler günü için msj. geldi benzinde indirim uygulamadılar adres kütahya kırcı petrol lukoil istsasyonu

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.