Kampanya ve İndirim Haberleri

Adese opet akaryakıt kampanyası 19 Ağustos – 21 Eylül 2020

  • 19 Ağustos 2020
Adese opet akaryakıt kampanyası 19 Ağustos – 21 Eylül 2020

Adese mağazalarından yapacağınız 40 TL Magnum harcamanızda 10 TL değerinde opet akaryakıt kazanacaksınız. Kampanya 19 Ağustos – 21 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan 2 defa yararlanıp 20 TL yakıt kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa katılabilir. Her satış fişi – faturası ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri – faturaları birleştirilemez. Kampanya ödül stoğu ile sınırlıdır.
Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store’dan indirilmesi ve uygulama içerisinden ilgili kampanya seçilerek alışveriş fişinin – faturasının yükleme seçeneklerinden biri seçilerek alışveriş tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler – faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere 10 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.
Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 (on)gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.
Yakıt puanlar 31.12.2020 tarihine kadar kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.
Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.
Harcanmayan hediye yakıt puanlar 1 Ocak 2021 tarihinde silinecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, katılım koşulları ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x