Kampanya ve İndirim Haberleri

Algida Opet kampanyası 30 TL’ye 10 TL yakıt hediye 1 – 30 Haziran 2020

  • 04 Haziran 2020
Algida Opet kampanyası 30 TL’ye 10 TL yakıt hediye 1 – 30 Haziran 2020

Algida bayilerinden yapacağınız 30 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL değerinde opet yakıt hediye kampanyası sizi bekliyor. Kampanya 1 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store’dan indirilmesi ve uygulama içerisinden “Algida” kampanyası seçilerek alışveriş fişinin-faturasının yükleme seçeneklerinden biri seçilerek alışveriş tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları
1 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş üzerinde 30 TL değerinde kampanyaya dahil Algida ürünlerinden alan herkes katılabilir.
Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki koşulları kapsar ve tüm katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa katılabilir. Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.
Kampanya sınırlı sayıdadır.
Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store’dan indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile alışveriş tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir.
Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere 10 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.
Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 (on)gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.
Yakıt puanlar 31 Aralık 2020 tarihine kadar OPET istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Harcanmayan yakıt puanlar 1 Ocak 2021 tarihinde silinecektir.
Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.
Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.
Opet ve Barn Teknoloji Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyanın geçerli olduğu Satış Noktaları:
ADESE ALIŞVERİŞ MERKEZİ
ADESEM
AKYURT SÜP.GIDA SAN.
ALİ PEHLİVANOĞLU
HAPPY CENTER(ALTUN)
ALTUNBİLEKLER GIDA V
ALTUNLAR GIDA
ANKA GROSS SAN TİC A.Ş
BAŞDAŞ YENİ
BAŞGİMPA LTD.ŞTİ.
BEĞENDİK MAĞAZALARI
BİÇEN GIDA
BİLDİRİCİ GIDA SAN.T
BİRLİK GIDA
BURDA MARKETÇİLİK
ÇAĞRI MARKET
ETİK
FENUĞURSAN GIDA
FURPA GIDA
GAZİ ALIŞVERİŞ (NAMLI)
GİMSA A.Ş.
GROSERİ
GÜRMAR
HAKMAR EXPRES
HAKMAR GIDA
HALİL PEKDEMİR
HANİF PEHLİVANOĞLU
KİM (ERSAN ALIŞVRŞ.)
MOPAŞ
MUHAREM PEHLİVANOĞLU
ONUR GIDA
ÖĞÜTLER GIDA TİC.PAZ
ÖZDİLEK TEKS.SAN.T.A
ÖZEN (0NUR)
ÖZKURUŞLAR
ÖZTANER (ÖZHAN)GIDA
SARIYER MARKET
SEYHAN EKSPRES
SNOWY
SOYKAN TÜK.MAL.SAN.T
ŞAFAK GIDA (RAMMAR)
ŞEKERCİLER LTD.ŞTİ.
TESPO
TURGUT SEYHAN
ÜÇLER SÜPERMARKET
YENİ ÇAĞDAŞ İHT.VE G
YUNUS MARKET İŞLT.Tİ

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
nesrullah akbas
2 yıl önce

nesim marketcılık

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x