Kampanya ve İndirim Haberleri

Denizbank para card opet kampanyası 1 – 28 Şubat 2018

 • 31 Ocak 2018
Denizbank para card opet kampanyası 1 – 28 Şubat 2018

DenizBank müşterileri Visa özellikli banka kartları ile Opet akaryakıt istasyonlarından yapacakları 75 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 25 TL değerinde yakıt puan kazanacak. Kampanya 1 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılmak için OPET yaz 3280’e gönder.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya katılmak için, Visa banka kartı sahiplerinin DenizBank sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından OPET yazıp 3280’e SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Sadece SMS ile katılım sağlandıktan sonra gerçekleşen yakıt alımları kampanya kapsamında olacaktır.
 • Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) ve Opet  Petrolcülük A.Ş. (“OPET”) tarafından düzenlenmektedir.
 • 1 Şubat 2018 (saat 00.01) – 28 Şubat 2018 (saat 23.59) tarihleri arasında anlaşmalı Opet yakıt istasyonlarında Visa Electron , Visa Debit veya Visa logolu, Visa Banka Kartları ile tek seferde 75 TL (Yetmiş beş Türk Lirası) ve üzeri 3 (Üç) yakıt alımında, Opet istasyonlarında yakıt alımlarında harcanabilir 25 TL değerinde yakıt puan kazanılabilecektir.
 • Kazanılan puanlar sadece benzin ve motorin alımlarında harcanabilir. Yakıt alımının DenizBank Visa banka kartınızla farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
 • Bir müşteri ek kartları dahil en fazla bir adet yakıt puana hak kazanabilir.
 • Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • 15 Mart 2018 tarihine kadar bankalar 25 TL değerindeki yakıt puan kodlarını yakıt puana hak kazananların bankalarında kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS olarak göndereceklerdir.
 • Kazanan kart sahipleri cep telefonlarına gelen yakıt puan kodlarını mesajın başına “VISA” yazıp bir boşluk bırakarak 6738 numaralı telefona SMS göndererek yakıt puan kodunu aktif hale getirmelidirler. Bu işlemin ardından SMS atılan cep telefonu numarasına 25 TL değerinde Yakıt Puan yüklenecek, puanlar 31 Mart 2018 23.59’a kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında harcanabilecektir.
 • 6738’e kısa mesaj gönderen ve kampanya kapsamında başarılı şekilde yakıt puan yükleyen her cep telefonu numarası kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 • 25TL değerinde yakıt puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesine opet.com.tr adresinden ulaşılabilmesi mümkündür. Kampanyada kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için müşterilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numaralarını Opet istasyon market görevlilerine söylemeleri ve ardından cep telefonlarına gelen anlık doğrulama kodunu market görevlisine ileterek doğrulama yapmaları gerekmektedir.  Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için kullanım koşulu aranmamaktadır, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez.
 • Ayrıca 25 TL üzerinde alım yapıldıysa kalan ödemenin de Visa banka kartı’yla yapılması gerekir.
 • 25 TL değerindeki yakıt puan; istasyon market ürünlerinde harcanamaz. Sadece Opet istasyonlarında yapılacak benzin ve motorin alımlarında geçerlidir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
3 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
4 yıl önce

08 04 2018 tarihinde denizbank kredi kartima 130 tl bonus yüklendi.bende bu bonuslari kullandim.17 04 2018 baktimki bonus bakiyem -60 tl bonus.müşteri hizmetlerini aradim.size fazladan 60 tl bonus yüklemişiz onu geri aldik dedi.bunu geçen bir kaç ay önce de başıma gelmişti.yine fazla bonus yüklemesi yaptik dediler.bana bonus kampanyalarindan bonus yüklendikce.- bonus 1 haftalik kapaniyor bende yüklenen bonuslari kullanamiyorum.kampanyalardan yüklenen bonuslar 1 hafta süresi oldugu için tekrar banka bonusu geri aliyor.benim bonus hesabim tekrar – ye düsüyor.bu şekilde 250 tl bonuslarim gitti.deniz bank yapmiş oldugu hatayi benden kat kat fazlasiyla cikartiyor.magduriyetimin giderilmesini talep ediyorum

Doğan
4 yıl önce

Anonim.müsteri hizmetlerine itiraz talebinde bulunun.ayrıntılı bi şekilde izahedin.bonuslarınızin hepsini geriye dönük alırsınız.biraz uzun sürer ama hepsi iade olur.benim de başıa geldi.zorda olsa hepsini geri aldım

R.D
4 yıl önce

Merhabalar anonım aynı problem garantı bankasında banada olmuştu otomatık ödeme talimatı vermıstım daha sonra cayma hakkımı kullandım hedıye edılen Bonus gerı alındı ornegın -10 na dustum sonrasında kampanyadan 100 tl kazandım Bonus 90na dustu sonra 90kullandım tabı 10 tlsı nı kullanamadım gunu gelınce 10tlyı gerı cekmıs bakıye -10na dusmus musterı temsılcısı olayı cozdu ve duzenledı musterı temsılcısıne kayıt açıp düzeltme talebınde bulun ılk basta durumu anlayamıyolar fakat ornek vererek anlat umarım en kısa zamanda cozumlenır

3
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x