Opet 2017 yeni yıl çekilişi 2000 kişiye 50 TL hediye

  • 21 Aralık 2016
Opet 2017 yeni yıl çekilişi 2000 kişiye 50 TL hediye

Opet akaryakıt istasyonlarında kampanyalar sürüyor. Opet 2017 yeni yıla özel çekiliş kampanyasında tam 2000 kişiye 50 TL değerinde yakıt hediye ediyor. Kampanya 6 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Çekilişe katılmak için opet.com.tr/yeniyollar linkinden başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
•    Opet Resmi web sitesinden duyurulacak ve www.opet.com.tr/yeniyollar internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek “Yeni Yollar” isimli kampanya OPET Petrolcülük A.Ş (OPET) tarafından düzenlenmektedir.
•    Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 13.12.2016 tarih ve 58259698-255.05.02/3150-9491 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
•    Kampanya katılımları, 15.12.2016 saat 16.00’da başlayıp, 06.01.2017 saat 16.00’da sona erecektir.
•    Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar Opet’in web sitesi altında bulunan www.opet.com.tr/yeniyollar linkine gelerek, “Yeni Yollar” kampanya ekranına giriş yapacaktır. Kullanıcılar kampanya sayfasında yer alan yeni yol hedefleri mesajlarından birini seçerek sevdikleri ile paylaşabilecektir. Kampanya çekilişine katılmak isteyen kullanıcılar karşılarına gelen kampanya çekiliş formundaki form alanlarını eksiksiz doldurarak çekilişe katılma hakkına sahip olacaktır.
•    Kullanıcı çekiliş formunda yer alan cep telefonu numarasını girdikten sonra, yazdığı cep telefon numarasına doğrulama kodu gönderilecektir. Kullanıcının bu doğrulama kodunu uygulamada ilgili yere yazması gerekmektedir.
•    Kampanya tarihleri arasında Opet’in resmi internet sitesi kullanımını artırmak amacıyla www.opet.com.tr ücretsiz internet sitesinde ürün ve tanıtımları inceledikten sonra, yeni yollar uygulamasına girip açılan forma(ücretsiz), ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgilerini eksiksiz olarak dolduranlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
•    Katılımcıların paylaşımlarında forma girmiş oldukları bilgiler esas alınacaktır. Katılımcılar, bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde girmesi halinde 1 adet çekiliş hakkı kazanacaklardır.
•    Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
•    Kampanya katılımının başarılı şekilde yapılabilmesi için kullanıcı tarafından ekrana girilen e-mail ve cep telefonu bilgilerinin geçerli olması gerekmektedir. Kullanıcının ekrana girmiş olduğu cep telefonu veya e-mail bilgilerinden en az biri daha önce başarılı katılım yapan başka bir kullanıcı tarafından bu kampanyada kullanılmış (kayıt yapılmış) ise kullanıcıya hata verilecektir. Ayrıca, kullanıcının ekrana girmiş olduğu cep telefonu numarasına doğrulama kodu gönderilecek ve kullanıcının ilgili kodu katılım ekranına girmesi beklenecektir.
•    Kampanya sonunda, yapılacak çekiliş sonucu belirlenen 2000 kişiye 50 TL değerinde kampanyaya dâhil Opet istasyonlarında geçerli, akaryakıt (benzin veya motorin alışverişlerinde kullanılabilir) alımlarında harcanabilir Yakıt Puan hediye edilecektir.
•    Her bir kullanıcının kampanya süresince sadece 1 çekiliş hakkı olacaktır.
•    Her cep telefonu ve mail adresi bir adet kullanıcı tarafından sisteme girilebilecektir. Başarılı bir paylaşımda kullanılan cep telefonu numarası ve/veya mail adresi başka bir kullanıcı tarafından tekrar paylaşım için forma girilirse sistem hata verecektir.
•    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
•    Kampanya çekilişi 12 Ocak 2017 Perşembe günü Saat 11:00’da yapılacaktır.
•    Milli Piyango İdaresi izni ile yapılan çekiliş sonrası belirlenen ödülü kazanan kullanıcılar sitenin giriş sayfası olan www.opet.com.tr/yeniyollar adresinde, 13 Ocak 2017 tarihinde duyurulacaktır.
•    Çekiliş duyurusundan itibaren 72 saat içinde katılımcıların kazandıkları 50 TL değerindeki yakıt puanlar katılımcıların kampanyaya katıldıkları cep telefonu numaralarına yüklenecektir. Kazananlar, yakıt alımlarının ardından Opet istasyonlarında bulunan market görevlilerine Yakıt Puan’ın yüklendiği cep telefon numaralarını söyleyerek puan harcama isteklerini belirteceklerdir. Opet tarafından Cepten Tanıma ismi verilen sistem üzerinden puanlar ilgili cep telefonuna konfirmasyon SMS’i gönderilerek harcatılacaktır.
•    Kazanılan yakıt puanlar 13.02.2017 tarihine kadar kullanılmaması halinde silinecektir. Kampanya toplamda 23 gün sürecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ERGÜN NAZLICAN dedi ki:

    ESKİYEN İLANLARI KALDIRIRSANIZ İYİ OLUR

  2. A dedi ki:

    ARADAN 3 AY GEÇTİ

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.