Opet sevgi deposu çekiliş kampanyası 50 TL yakıt hediye

  • 13 Mayıs 2017
Opet sevgi deposu çekiliş kampanyası 50 TL yakıt hediye

Opet akaryakıt firması çekiliş kampanyalarına devam ediyor. Yeni sevgi deposu kampanyası kapsamında trafikte gördüğünüz güzel hareketleri göndererek çekilişe katılarak 50 TL yakıt kazanacak 1000 kişiden biri de siz olabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Opet Resmi web sitesinden duyurulacak ve www.opet.com.tr/sevgideposu internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek “Sevgi Deposu” isimli kampanya OPET Petrolcülük A.Ş (OPET) tarafından düzenlenmektedir.
Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 03.05.2017 tarih ve 58259698-255.05.02/1091-2684 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
Kampanya katılımları, 08.05.2017 saat 16.00’da başlayıp, 26.05.2017 saat 16.00’da sona erecektir.
Kampanya tarihleri arasında Opet’in resmi internet sitesi kullanımını artırmak amacıyla www.opet.com.tr/sevgideposu ücretsiz internet sitesinde ürün ve tanıtımları inceledikten sonra sevgi deposu uygulamasına girip açılan forma(ücretsiz), ad, soyad, adres, telefon, plaka ve e-mail bilgilerini eksiksiz doldurup, trafikte karşılaştıkları güzel hareketleri yazanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Her bir kullanıcının kampanya süresince sadece 1 çekiliş hakkı olacaktır.
Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
Kampanya katılımının başarılı şekilde yapılabilmesi için kullanıcı tarafından ekrana girilen e-mail ve cep telefonu bilgilerinin geçerli olması gerekmektedir. Kullanıcının ekrana girmiş olduğu cep telefonu, e-mail ve plaka bilgilerinden en az biri daha önce başarılı katılım yapan başka bir kullanıcı tarafından bu kampanyada kullanılmış (kayıt yapılmış) ise kullanıcıya hata verilecektir. Ayrıca, kullanıcının ekrana girmiş olduğu cep telefonu numarasına doğrulama kodu gönderilecek ve kullanıcının ilgili kodu katılım ekranına girmesi beklenecektir.
Kampanya sonunda, yapılacak çekiliş sonucu belirlenen 1000 kişiye 50 TL değerinde kampanyaya dâhil Opet istasyonlarında geçerli, akaryakıt (benzin veya motorin alışverişlerinde kullanılabilir) alımlarında harcanabilir Yakıt Puan hediye edilecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanya çekilişi 6 Haziran 2017’de Saat 11:00’da yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sevim dedi ki:

    Takipteyim inşallah ben kazanırım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.