Opet sevgililer günü kampanyasında 50 TL akaryakıt hediye

 • 12 Şubat 2013
Opet sevgililer günü kampanyasında 50 TL akaryakıt hediye

Opet istasyonlarında 2013 sevgililer gününe özel kampanyada 50 TL akaryakıt kazanma şansı 500 kişiyi bekliyor. Kampanyaya katlım için Opet Facebook sayfasındaki Sevgililer Günü Uygulamasına gir, çekilşe katıl, 50 TL’lik akaryakıt kazanın.

Kampanya Detayları

 • OPET Petrolcülük A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar. OPET Petrolcülük A.Ş. 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
 • Yarışma sonunda ödülleri kazanan hak sahiplerine Facebook’ta kayıtlı e-posta adresleri yoluyla ulaşılacaktır.
 • Yarışmayı kazanan kullanıcılar, iletişim adreslerine yollanan bir şifre ile akaryakıt ikramiyelerini kullanma hakkı kazanacaklardır.
 • Bu yarışmada yedek talihli belirlenmeyecektir.
 • Opedo’dan Sevgililer Günü Güzelliği yarışmasına, sponsor olan ve/veya yarışma için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. derece yakın akrabaları, OPET çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 • Ödül kazanan kullanıcılara, e-posta adresiyle ulaşılamadığında sorumluluk kabul edilmeyecektir.
  Yarışmacılar, yukarıda belirtilen ödül kazananın ilan edileceği tarihin, ödül kazanana haber verilecek tarihin ve ödül kazanan asil kişinin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde OPET Petrolcülük A.Ş. tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
 • OPET Petrolcülük A.Ş haber vermeden ya da herhangi bir bildirimde bulunmadan, kampanyanın koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • OPET Petrolcülük A.Ş. kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt ve/veya puan oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • OPET Petrolcülük A.Ş. düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve yarışmacının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 • Her katılımcının siteye kendi ve/veya izin almış olduğu kişilerin kendi bilgilerini yüklediği kabul edilmektedir. Katılımcılar tarafından kendi bilgileri dışında başka birisine ait bilgilerin kullanılması halinde OPET hiçbir sıfat altında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınaî mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, bilgileri yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Opedo’dan Sevgililer Günü Güzelliği yarışmasına katılanlar yukarıdaki belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
 • Kullanıcının uygulama ve buna bağlı sunulan hizmetleri yanlış kullanımından kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlardan OPET ve bağlı kuruluşları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Bu uygulama, Facebook üzerinden çalışan bir uygulamadır ve Facebook hesapları üzerinden yapılan tüm eylemlerinden kullanıcı kendisi sorumludur. Uygulama kapsamında, Facebook girişi için kullanılan kullanıcı ismi ve parolası başkalarından gizli tutulmalıdır; bu konudaki herhangi bir güvenlik ihlalinden veya hesaba yapılan yetkisiz girişlerden OPET sorumlu tutulamaz.
 • Kullanıcı, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur.
 • OPET, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.
 • Uygulama ve içeriğinin tüm hakları münhasıran OPET Petrolcülük A.Ş.’ye aittir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. sedat açıkgöz dedi ki:

  kapampanyaya kalıacam

 2. rasim bayar dedi ki:

  sevgililer günü için katılıyorum.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

<