Kampanya ve İndirim Haberleri

Opet ultramarket %5 hediye kampanyası 4 Haziran – 31 Temmuz 2020

  • 18 Haziran 2020
Opet ultramarket %5 hediye kampanyası 4 Haziran – 31 Temmuz 2020

OPET akaryakıt istasyonları içerisinde bulunan ultramarketlerden yapacağınız alışverişlerde %5 hediye puan fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 4 Haziran – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında opet kart ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Ayrıca, OPET müşterileri, In Bakery by Divan, Dardanel, Lipton, TTEC, Rossmann, Koçtaş, Toyzzshop ve Automix ürünlerindeki alışverişlerinde yapılan alışverişin %5’i oranında yakıt puan kazanacak.

Kampanya Ayrıntıları
Bu kampanya 4 Haziran – 31 Temmuz 2020 tarihlerinde, Ultramarket konseptine haiz ve kampanyaya katılan Opet akaryakıt istasyonlarında geçerlidir.
İstasyonların Ultramarketleri içerisinde, In bakery by Divan, Lipton (demlenmiş bardak çay), Dardanel, Koçtaş, Toyzzshop, Ttec, Automix ve Rossmann seçili markalarda, yapılacak toplam alışverişin %5’i kadar yakıt puan kazanılacaktır.
Kampanya kapsamında müşterilerin Opet kartını ya da herhangi bir paro özellikli kartını market alışverişinde kullanması veya Opet Kart’ına kayıtlı cep telefonu numarasını market görevlisine söylemesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamındaki harcamalara sadece belirtilen markalardaki ürünler dahildir.
Kampanya müşteri bazında olup, Opet kart ya da paro özellikli kart sahibi müşteriler günde en fazla 1 kere, kampanya süresince ise en fazla 10 kere kampanyadan faydalanabilir.
Bir Kampanya kapsamında kazanılan Opet Yakıt Puanın kullanılabilmesi için herhangi bir yakıt alım tutar kısıtı olmaksızın sadece benzin ve motorin alımlarında hak kazanılan puanlar kullanılabilir.
Kampanya kapsamında puan hak kazanımı esnasında Opet Kartın veya cep telefonunun aktivasyon zorunluluğu aranmamaktadır ancak hak kazanılan yakıt puanın kullanılabilmesi için Opet kartın ya da cep telefonunun aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir.
Bir işlemde azami 25 TL değerinden yakıt puan kazanılabilir.
Tüm paro özellikli kartlar kampanyada geçerli olup, kazanılan puanlar da yıl sonuna kadar geçerliliğini korur.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyaya dahil akaryakıt istasyonları listesi aşağıda yer almaktadır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x