Opet Visa kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye 15 Şubat – 15 Mart

 • 15 Şubat 2016
Opet Visa kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye 15 Şubat – 15 Mart

Visa özellikli kredi kartı sahiplerine özel OPET kampanyasında tek seferde ve farklı günlerce yapacağınız 3 defa 75 TL ve üzeri alışverişte Opette geçerli 25 TL değerinde puan kazanacaksınız. Kampanya öncesi katılım için banka şartları geçerlidir.

# Bir bankadan sahip olunan Visa Banka Kartı bir defa ödüle hak kazanabilir.

Kampanya Akbank T.A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Alternatifbank A.Ş., Asya Katılım Bankası A.Ş., Burgan Bank A.Ş., Denizbank A.Ş., Finansbank A.Ş.(Enpara kartlar hariç), ING Bank A.Ş., Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş., Odea Bank A.Ş., Şekerbank T.A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş., T. Ekonomi Bankası A.Ş., T. Finans Katılım Bankası A.Ş., T. Garanti Bankası A.Ş., T. Halk Bankası A.Ş., T. İş Bankası A.Ş., T. Vakıflarbankası T.A.O., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bankalarının Visa Electron veya Visa Debit logolu Visa Banka Kartları için bankaların kendi web sayfaları ve iletişim kanallarında duyurdukları şekilde geçerlidir.
# Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
31 Mart 2016 tarihine kadar bankalar 25 TL değerindeki yakıt puan kodlarını ödüle hak kazananların bankalarında kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS olarak göndereceklerdir. Kazanan kart sahipleri cep telefonlarına gelen yakıt puan kodlarını mesajın başına “VISA” yazıp bir boşluk bırakarak 6738 numaralı telefona SMS göndererek yakıt puan kodunu aktif hale getirmelidirler. Bu işlemin ardından SMS atılan cep telefonu numarasına 25 TL değerinde Yakıt Puan yüklenecek, puanlar 15 Nisan 2016 23.59’a kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında harcanabilecektir.
# 6738’e Kısa Mesaj gönderen ve kampanya kapsamında başarılı şekilde Yakıt Puan yükleyen her cep telefonu numarası kampanyadan bir kez yararlanabilir.
# 25TL değerinde yakıt puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesine www.opet.com.tr adresinden ulaşılabilmesi mümkündür. Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için kullanım koşulu aranmamaktadır, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez. Kampanyada kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için müşterilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numaralarını Opet istasyon market görevlilerine söylemeleri ve ardından cep telefonlarına gelen anlık doğrulama kodunu market görevlisine ileterek doğrulama yapmaları gerekmektedir.
# Ayrıca 25 tl üzerinde alım yapıldıysa kalan ödemenin de Visa Banka Kartı’yla yapılması gerekir.
# 25 TL değerindeki yakıt puan; istasyon market ürünlerinde harcanamaz. Sadece Opet istasyonlarında yapılacak benzin ve motorin alımlarında geçerlidir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
# Kazanılan puanların müşteri kullanımına sunulması ve Opet istasyonlarında harcanması süreçlerinin teknik alt yapısından Opet sorumludur.
# Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Visa ve Opet, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutarlar.
# Böyle bir durumda yeni koşullar Visa ve Opet tarafından www.visa.com.tr/opet ve www.opet.com.tr sayfalarında duyurulacaktır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr/opet ve www.opet.com.tr
# Kampanya ile ilgili destek almak isteyen katılımcılar, kampanyaya katılmış oldukları kartın alındığı Bankayı arayarak destek alabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. faruk dedi ki:

  Bir kampanya ancak bu kadar karışık olur. Tebrik ederim Opet. Sana da bu yakışır. Kampanya mı kampanya yani… Daha düzgün anlaşılır, zahmetsiz bir kampanya beklerdim…

 2. GÖKSEL dedi ki:

  visa nın kendi sitesinde sadece banka kartları için kampanya içeriği
  ama burda kredi kartlarınıda katmış

 3. YAKUP dedi ki:

  YANİ VISA KREDİ KARTLERI GEÇERLİMİ YUKARIDAKİ YAZIDA K.KARTLARI YAZIYOR AMA TAM NET DEĞİL AÇIK OLSA DAHA İYİ OLURDU YANİ OPET TE ANLAMSIZ KAMPANYA YAPIYOR BANKALARIN HEMEN HEPSİ HESAP İŞLETİM ÜCRETİ ALMAYA DEVAM EDİYOR BANKA KARTINDAN YAPILAN HARCAMALARLA DA HİÇ İŞLEM GÖRMEMİŞ HESAPLAR İŞLEM GÖRÜP 6.AYDA HEMEN BANKA HESAPTAKİ PARADAN KESİNTİ YAPIYOR.

 4. murat dedi ki:

  Ben anlarim da gel sen bunu opette görevliye anlat…

 5. Onder dedi ki:

  Halkbank için SMS bilgilerini bulamadım. Diğer bankalar için, katılım öncesinde örneğin; OPET yazın şu numaraya SMS atın gibi bilgiler var. Halkbank’ta katılım öncesinde böyle bir aktivasyona gerek yok mu? Direk kullanabiliyor muyuz yoksa öncesinde SMS le aktif etmemiz gerekiyor mu?

BİR YORUM YAZ