Opet world kart akaryakıt kampanyası 275₺ hediye Ekim 2023

  • 12 Ekim 2023
Opet world kart akaryakıt kampanyası 275₺ hediye Ekim 2023

Ayın en iyi akaryakıt kampanyası Opet world kredi kartından geldi. Opet akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 3500₺ ve üzeri ödemelerde 200₺ opet puan kazanacaksınız. Kampanya 3×500₺ ödemeye 75₺ hediye kampanyasıyla da birleşiyor. Toplamda 275₺ opet puan kazanabilirsiniz.

Kampanya 6-31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
Anlaşmalı Opet istasyonlarından yapacağınız 3500 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarınızdan 200 TL Opet Puan kazanırsınız.
Kazandığınız Opet Puanlar harcamadan hemen sonra Opet Worldcard’ınıza yüklenir.
Kampanya 6 Ekim 2023 tarihinden itibaren “Opet Worldcard ile 500 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımında 25 TL, toplamda 75 TL Opet Puan!” kampanyası ile birleşebilir.
Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.
Opet Puan kullanımı ile yapılan işlemlere kampanya kapsamında ödüllendirme yapılmamaktadır.
Aylık harcama tutarları müşteri bazında değerlendirilecek olup ve harcamalara ilişkin puan kazanımları yine müşteri bazında hesaplanacaktır.
Harcamalarınız bir takvim ayı üzerinden hesaplanacaktır.
Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz ürünleri için pompa satış fiyatları üzerinden fiyat indirimi uygulandığı durumlarda Opet Puan kazanılamaz.
Opet Puan kazanımları, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Opet Worldcard sahiplerinin Opet Puan kazanabilmeleri için anlaşmalı Opet istasyonlarından yaptıkları akaryakıt veya otogaz alımlarını, istasyondan çıkmadan, istasyon otomasyonundan gelen alım bilgisi ile eşleştirerek Opet Worldcard ile ödemeleri gerekmektedir.
Geçmişe yönelik yapılan ödemeler ve istasyon dışı satışlardan Opet Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.
Chippin uygulaması üzerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Opet’ten yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında Opet Worldcard’ın kullanılması durumunda, Opet sadakat kartı veya diğer Parolu kartlara verilen Paropuan kazanılamayacaktır.
Farklı bir Yapı Kredi kredi kartınızı Opet Worldcard’a çevirmeniz durumunda; eski kartınızdaki Worldpuan’lar Opet Worldcard’ınıza aktarılacaktır.
Yeni Opet Worldcard’ınıza aktarılan Worldpuan’lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli olmaya devam edecektir.
Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık olarak hesaplanırken, yalnızca Opet Worldcard’ınız ile gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalar dikkate alınacaktır.
Eski Yapı Kredi kredi kartınızla Opet istasyonlarından gerçekleştirmiş olduğunuz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık hesaplamada dikkate alınmayacaktır.
Yapı Kredi ve Opet yukarıda belirtilen uygulamayı ve puan kazanımlarını durdurma, değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x