Opet yeni yıl kampanyası 1000 kişiye 50 TL hediye 2015

  • 18 Aralık 2015
Opet yeni yıl kampanyası 1000 kişiye 50 TL hediye 2015

Opet geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tam 1000 kişiye 50 TL değerinde yakıt hediye ediyor. 2015 yeni yıl kampanyası kapsamında gerekli bilgileri doldurarak cep telefonuna gelen kodu girip çekilişe katılabilirsiniz. Yapılacak çekiliş sonucunda 50 TL yakıt kazanma şansı yakalayacaksınız.

Kampanya katılımı için : www.opet.com.tr/yeniyildilegin

Opet yeni yıl dileğin çekiliş kampanyası detayları

• Opet Resmi web sitesinden duyurulacak ve www.opet.com.tr/yeniyildilegin internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek “Yeni yıl dileğin” isimli kampanya OPET Petrolcülük A.Ş (OPET) tarafından düzenlenmektedir.
• Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 14.12.2015 tarih ve 40453693-255.05.02-3746-8811 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
• Kampanya katılımları, 15.12.2015 saat 16.00’da başlayıp, 05.01.2016 saat 16.00’da sona erecektir.
• Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar Opet’in web sitesi altında bulunan www.opet.com.tr/yeniyildilegin linkine gelerek, “Yeni Yıl Dileğin” kampanya ekranına giriş yapacaktır. Kullanıcılar kampanya sayfasında yer alan dileklerden birini seçerek, yeni yıl dileğini arkadaşları ile paylaşabilecektir. Kampanya çekilişine katılmak isteyen kullanıcılar karşılarına gelen kampanya çekiliş formundaki form alanlarını eksiksiz doldurarak çekilişe katılma hakkına sahip olacaktır.
• Kullanıcı çekiliş formunda yer alan cep telefonu numarasını girdikten sonra, yazdığı cep telefon numarasına doğrulama kodu gönderilecektir. Kullanıcının bu doğrulama kodunu uygulamada ilgili yere yazması gerekmektedir.
• Kampanya tarihleri arasında Opet’in resmi internet sitesi kullanımını artırmak amacıyla www.opet.com.tr/yeniyildilegin ücretsiz internet sitesine girip ürün ve tanıtımları inceledikten sonra yeni yıl dileğin uygulamasına girip açılan forma(ücretsiz), ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgilerini eksiksiz olarak dolduranların cep telefonlarına gönderilen doğrulama kodunu(ücretsiz) ilgili alana girenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
• Katılımcıların paylaşımlarında forma girmiş oldukları bilgiler esas alınacaktır. Katılımcılar, bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde girmesi halinde 1 adet çekiliş hakkı kazanacaklardır.
• Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Kampanya katılımının başarılı şekilde yapılabilmesi için kullanıcı tarafından ekrana girilen e-mail ve cep telefonu bilgilerinin geçerli olması gerekmektedir. Kullanıcının ekrana girmiş olduğu cep telefonu veya e-mail bilgilerinden en az biri daha önce başarılı katılım yapan başka bir kullanıcı tarafından bu kampanyada kullanılmış (kayıt yapılmış) ise kullanıcıya hata verilecektir. Ayrıca, kullanıcının ekrana girmiş olduğu cep telefonu numarasına doğrulama kodu gönderilecek ve kullanıcının ilgili kodu katılım ekranına girmesi beklenecektir.
• Kampanya sonunda, yapılacak çekiliş sonucu belirlenen 1000 kişiye 50 TL değerinde kampanyaya dâhil Opet istasyonlarında geçerli, akaryakıt (benzin veya motorin alışverişlerinde kullanılabilir) alımlarında harcanabilir Yakıt Puan hediye edilecektir.
• Her bir kullanıcının kampanya süresince sadece 1 çekiliş hakkı olacaktır.
• Her cep telefonu ve mail adresi bir adet kullanıcı tarafından sisteme girilebilecektir. Başarılı bir paylaşımda kullanılan cep telefonu numarası ve/veya mail adresi başka bir kullanıcı tarafından tekrar paylaşım için forma girilirse sistem hata verecektir.
• Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
• Kampanya çekilişi 12 Ocak 2016 Çarşamba günü Saat 11:00’da yapılacaktır.
• Milli Piyango İdaresi izni ile yapılan çekiliş sonrası belirlenen ödülü kazanan kullanıcılar sitenin giriş sayfası olan www.opet.com.tr/yeniyildilegin adresinde, 13 Ocak 2016 tarihinde duyurulacaktır.
• Çekiliş duyurusundan itibaren 72 saat içinde katılımcıların kazandıkları 50 TL değerindeki yakıt puanlar katılımcıların kampanyaya katıldıkları cep telefonu numaralarına yüklenecektir. Kazananlar, yakıt alımlarının ardından Opet istasyonlarında bulunan market görevlilerine Yakıt Puan’ın yüklendiği cep telefon numaralarını söyleyerek puan harcama isteklerini belirteceklerdir. Opet tarafından Cepten Tanıma ismi verilen sistem üzerinden puanlar ilgili cep telefonuna konfirmasyon SMS’i gönderilerek harcatılacaktır.
• Kazanılan yakıt puanlar 1 Mart 2016 tarihine kadar kullanılmaması halinde silinecektir. Kampanya toplamda 22 gün sürecektir.
• Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Yanlış beyan ile kampanyaya katılan 18 yaşından küçüklerin, kazanmaları durumunda dahi ödül verilmeyecek olup 18 yaşından küçük kullanıcıların hukuki sorumluluğu velilerindedir. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Opet 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
• Opet, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
• Opet Petrolcülük A.Ş ve Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş çalışanları, Pure İletişim ve Yeni Markera ajans çalışanları bu kampanyaya katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. Opet kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
• Opet, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ve sına erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler olduğu takdirde www.opet.com.tr/yeniyildilegin linkinde duyurulacaktır.
• Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
• Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
• Bu kampanyada yedek talihli belirlenmeyecektir.
• Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Opet hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya sitesinin zarar görmesinden, Opet hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
• Sayfa ve sekme içeriğinin tüm hakları, münhasıran Opet’e aittir.
• Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Opet sorumlu değildir.
• Katılımcı, Opet’in www.opet.com.tr/yeniyildilegin adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serpil özüak dedi ki:

    Kampanya kodu 692

BİR YORUM YAZ