Pepsi kapaklarında Opetten 1 TL yakıt hediye

 • 09 Mart 2013
Pepsi kapaklarında Opetten 1 TL yakıt hediye

Opet ve Pepsi işbirliği ile düzenlenen kampanyada Pepsi Kapaklarından Çıkan Şifreyle Beraber Cep Telefon Numaranı Yaz, Opet’ten Her Şifre İçin Anında 1 TL değerinde yakıt kazanma fırsatını yakala.

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2,5 litre, 2 litre, 1,5 litre, 1 litre, 450 ml, 330 ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için www.pepsiyasatirseni.com, www.facebook.com/pepsiturkiye sayfalarında veya Opet istasyonlarında bulunan kiosklardaki ilgili alanlara gsm numarası ve Pepsi şifresi girmek yeterlidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, müşterinin ekrana girilen cep telefonuna kısa mesaj vasıtasıyla Opet şifresi ve kazandığı yakıt tutarı iletilir. Bu şifreyi Opet istasyonlarındaki market görevlisine gösterdikten sonra indirimden faydalanılır.
 • Bir cep telefonu hattı aynı günde toplamı en fazla 10 (on) olacak şekilde Pepsi şifrelerini ekrana girebilir ve karşılığındaki Opet şifrelerini cep telefonuna iletebilir.
 • İlgili ekrana cep telefon numarasını giren herkes telefon bilgisinin Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. Ve Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşacağını kabul etmiş sayılır.
 • Ekrana girilen cep telefonu bilgisinin doğru olmaması ve Opet şifresinin başka bir kişiye gönderilmesi durumunda tüm sorumluluk tüketiciye aittir.
 • Kampanya kapsamında alınacak Opet şifreleri kampanyaya dahil Opet istasyonlarında yapılacak akaryakıt ve LPG alımlarında kullanılabilir. Tüketici kampanyaya dahil Opet istasyonlarında yapmış olduğu akaryakıt veya LPG alımının ardından cep telefonuna gönderilmiş olan Opet şifresini istasyonda bulunan market görevlisine vermelidir.
 • Alınan akaryakıtın bir kısmı Opet şifresi ile ödendikten sonra kalan kısım tüketici tarafından nakit veya kredi kartı olarak ödenmelidir. Tüketici, aynı zamanda bir Opet Kart, Opet Worldcard veya diğer Parolu kart sahibi ise Opet Şifresi ile yaptığı ödeme tutarı için Opet’te geçerli paropuan veya Opet’te geçerli Worldpuan kazanımı mümkün olmayacaktır. Ayrıca, Şifre Puan ile ödenen tutar, tüketicinin Opet Worldcard veya parolu kartında bir kampanya varsa o kampanyanın koşulu için gerekli akaryakıt alımında geçerli sayılmayacaktır.
  Opet ve Pepsi şifreleri tek kullanımlıktır.
 • Pepsi şifrelerinin Opet şifresine dönüştürülebileceği son tarih 30 Nisan 2013’tür.
 • Opet şifrelerinin 31.05.2013 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Opet şifresine dönüştürülebilecek toplam Pepsi şifresi adedi kısıtlıdır. Pepsi ve Opet kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. ömer rençber dedi ki:

  pepsi heycan

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.