World kart opet akaryakıt araçta ödeme kampanyası 1 Kasım – 31 Aralık 2022

  • 03 Kasım 2022
World kart opet akaryakıt araçta ödeme kampanyası 1 Kasım – 31 Aralık 2022

Opet akaryakıt istasyonlarında world kredi kartınızla araçta ödeme kampanyası başladı. Kampanya kapsamında araçta ödeyle yapılacak her 300₺ ve üzeri harcamada %2 olarak işlem başına 10₺ puan kazanacaksınız. Toplamda 50₺ opet puan hediye edilecektir.

Kampanya 1 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacak ve diğer kampanyalarla birleşecektir.

World Üye İşyeri olan Opet istasyonlarından farklı günlerde Araçta Ödeme ile yapılacak her 300 TL ve üzeri akaryakıt alımınızın %2’si kadar, harcama başına en fazla 10 TL olmak üzere kampanya boyunca toplamda 50 TL Opet Puan hediye edilecektir.
Kampanyaya yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Opet istasyonlarında Araçta Ödeme ile yapılacak harcamalar dahildir.
Aynı gün aynı üye iş yerinden yapılacak işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya 300 TL ve üzeri harcamalar dahildir.
Bir müşteri Araçta Ödeme kampanyası kapsamında tek seferde en fazla 10 TL, toplamda en fazla 50 TL Opet Puan kazanabilir.
Araçta Ödeme kampanyası kapsamında puan kazanımı sağlayabilmek için World Mobil’den kampanyaya katılım yapılması zorunludur.
Opet istasyonlarında Araçta Ödeme ile ödeme yapmak için istasyonda akaryakıt alımından önce akaryakıt satış yetkilisine World Pay ile Araçta Ödeme yapılmak istendiği belirtilmelidir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, kazanım sağlanılan gün yüklenecek ve yine aynı gün kullanabilecektir. Puan kullanımı süresiz olacaktır.
Araçta Ödeme yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard’lar ile Opet istasyonlarından yapılabilir.
Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business kartlar dahil değildir ve Araçta Ödeme kampanya şartlarından faydalanamazlar.
Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
Araçta Ödeme Nasıl Yapılır? World Mobil’e giriş yaparak, PAY butonuna tıklayıp Araçta Ödeme’yi seçin ve araçta Ödeme yapabilmek için aracınızın plakasını bir seferlik kaydedin.
Opet istasyonda akaryakıt dolumu başlamadan önce akaryakıt satış yetkilisine World Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin. Dolum bittiğinde PAY menüsünden Araçta Ödeme’ye girerek ya da telefonunuza gelen bildirime tıklayarak ödeme ekranını açın. Ödemeyi yapmak istediğiniz kartınızı seçerek işlemi tamamlayın.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard işlem verileriniz, 1 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, Bankalara ait fiziki POS’lardan toplanacaktır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x