World kart Opet akaryakıt kampanyası 40 TL hediye 7 Mayıs – 15 Haziran 2018

  • 10 Mayıs 2018
World kart Opet akaryakıt kampanyası 40 TL hediye 7 Mayıs – 15 Haziran 2018

World kredi kartı sahiplerine özel Opet akaryakıt kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri Opet alışverişinde 30 TL puan yanında 1 adet işlemi araçta ödeme ile yaparak ekstra 10 TL ile birlikte 40 TL opet puan kazanabilirsiniz. Kampanya 7 Mayıs – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Araçta Ödeme ile kazanılacak ek 10 TL Opet Puan yalnızca bireysel kredi kartı veya bireysel banka kartı için geçerli olup, ticari kredi kartı için geçerli değildir.
İşlemler hangi kanaldan yapılmış olursa olsun SMS ya da Yapı Kredi Cüzdan ilekampanyaya katılmak gerekmektedir.
Kampanyaya bu iki alternatiften herhangi birinden katılım yapmayan müşteri 4 adet işlemini tamamlasa bile Opet Puan kazanamayacaktır.
Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve toplamda en fazla 40 TL Opet Puan kazanabilir. Araçta Ödeme ile yapılacak işlemlerden ek 10 TL Opet Puan kazanabilmek için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsünde yer alan Yapı Kredi Pay – Araçta Ödeme’ye girerek ya da JET işlemler menüsnden ödemenin yapılması gerekmektedir.
Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi ticari kredi kart sahiplerinin kampanya katılımı için OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Kazanılan Opet Puan’lar World Üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında harcanabilecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ndeki, Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Opet veya Sunpet marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi ticari kredi kartlarına Opet Puan’lar 21 Haziran 2018 tarihinde yüklenecektir. Opet Puan’ların son kullanım tarihi 02 Temmuz 2018 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 03 Temmuz 2018 tarihinde geri alınacaktır.
Araçta Ödeme yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve banka kartları ile Opet istasyonlarından yapılabilir. Araçta Ödeme ile kazanılacak ek 10 TL Opet Puan 21 Haziran 2018 tarihinde yüklenecektir. Ek 10 TL Opet Puan’ların son kullanım tarihi 02 Temmuz 2018 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 03 Temmuz 2018 Tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS veya Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmış ve ödemelerini fiziki kartları ile fiziki POS üzerinden yapmış ise en fazla 30 TL Opet Puan; SMS veya Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmış ve 4 adet işlemden en az birini Araçta Ödeme ile yapmış ise, 30 TLye ek 10 TL, toplam 40 TL Opet Puan kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Ticari TLcard dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
World Business kartlar yalnızca SMS ile kampanyaya katılabilecek olup, firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 30 TL Opet Puan yansıtılacaktır.
Araçta Ödeme yalnızca Opet istasyonlarında kullanılabilir. Sunpetlerde kullanılamaz.

Araçta Ödeme Nasıl Yapılır?
Plakanızı Kaydedin
• Yapı Kredi Mobil’deki Kartlarım menüsünde bulunan “Yapı Kredi Pay” altındaki Araçta Ödeme menüsünden aracınızın plakasını kaydedin. Bu işlemi bir kez yapmanız yeterli.

Araçtan İnmeden Akaryakıtınızı Ödeyin
• Akaryakıt dolumu başlamadan önce Yapı Kredi Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin.
• Dolum başladığında ve bittiğinde cep telefonunuza bildirim gönderilecek, bildirimi almak için izin verdiğinize emin olun.
• Bildirime tıklayarak veya Kartlarım menüsünde yer alan Yapı Kredi Pay – Araçta Ödeme’ye girerek veya Jet İşlemler menüsünden ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
• Ödemeyi tamamlamak için ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçerek, işleme onay vermeniz yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.