Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf kart Türkiye Petrolleri kampanyası 50 TL hediye 15 Haziran-31 Temmuz 2019

 • 15 Haziran 2019
Paraf kart Türkiye Petrolleri kampanyası 50 TL hediye 15 Haziran-31 Temmuz 2019

Paraf kredi kartı sahiplerine Türkiye Petrolleri akaryakıt kampanyası kapsamında TP istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamalarında 50 TL değerinde paraf para kazanacak. Kampanyaya paraf mobil uygulaması üzerinden katılmalısınız. Sms başvurularında 40 TL verilecektir.

Kampanya 15 Haziran-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce bankada kayıtlı cep telefonundan, TP yazıp 3404’e (KKTC operatörlerinden ise 3444’e) SMS gönderilmeli ya da Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ağustos 2019’a kadar Paraf üyesi TP istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve kampanyaya katılım kanalına göre en fazla 40TL ya da 50 TL parafPara kazanabilir.
Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi TP istasyonları,www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “TP PETROL” yazılarak listelenebilmektedir.
Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. yildiranhan dedi ki:

  Halkbank ile anlaşmalı TP bulabilirsek fena kampanya değil ama bulabilirsek :)

 2. xyz dedi ki:

  Tp nedir allasen, Yap bi shell, opet ya da total. Günde 5 mesaj atıyosun paraf, ama boş atıyosun :)

 3. F.K. dedi ki:

  Hiç sormayın paraf eski güzelliğini kaybetti, artık şartları ve anlaşmalı kurumları çok kötü. Eskiden gerçekten çok iyiydi de umarım yine aynı olur.

 4. Anonim dedi ki:

  böyle saçma kampanya olurmu nerede bulacağız bu istasyonları en yakını anadolu yakasında vermemek için kampanya yampmayın yada lütfae çok bayisi planlarla anlaşın

 5. gürcan dedi ki:

  Kampanya ya katıldım Antalya da yaşıyorum 25 km dolaştım. 4 adet TP ye uğradım fakat hiçbir TP Halkbank’ın bu kampanyasına dahil değil acaba kampanya daki puanı nasıl kazanacağım. Halkbank yetkilileri bu konuyla alakalı beni bilgilendirir ise sevinirim.

 6. Malatyali dedi ki:

  Malatya da ki TP istasyonlarını dolaştım.Bizde paraf yok diyorlar.eee…

 7. Kadir dedi ki:

  Müşterilerinin aklıyla bu kadar oynayabilme , program ortağı adıyla yalan bilgi verme ……….. Berbat bir durum, üstelik devlet bankası.

 8. Cankat Öztürk dedi ki:

  Ankara da hiç bir yerde bu kampanyaya dahil olmuş TP akaryakıt istasyonu bulamadık.

 9. VOLKAN dedi ki:

  BU NASIL ANLAŞMA OLMAYAN TP İSTASYONLARINDAN NASIL MAZOT ALACAGIZ

 10. Anonim dedi ki:

  Saçma sapan kampanya, daha önce üc defa bir yerden almak zorunda kaldım.. 4 solumda, isyanbul İzmir yolu üzerindeki 5 yerde ve İzmir’e bile bu petrolde pozunu ve anlamanız yoktu. Mecburen gene to den aldım. Ama kampanyadan yararlanamadı.. Bırakın bu ayakları. Doğru dürüst müşterinize hizmet edin…

BİR YORUM YAZ