Paraf Petrol ofisi akaryakıt kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2024

  • 18 Şubat 2024
Paraf Petrol ofisi akaryakıt kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2024

Paraf kredi kartı yeni Petrol ofisi akaryakıt kampanyası kapsamında ÜYE istasyonlardan farklı günlerde yapılacak 750₺ ve üzeri 4 adet harcamada 150₺ paraf para hediye edecek. Kampanyaya paraf mobilden 16 Şubat – 31 Mart 2024 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 10 Mayıs 2024’e kadar Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 150 TL ParafPara kazanabilir.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve kampanyaya dahil olan Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından ve kart sahibine kayıt olduğu bilgisi verilmesinden sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Aynı gün içinde yapılan 750 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanya dahilindedir.
Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 10 Mayıs 2024 saat 21:59 olacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 11 Mayıs 2024 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Genç, Paraf Kadın, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın ve sanal kredi kartları kampanyaya dahil olup, HalkCard, Debit kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x