Petrol ofisi 4×100 TL benzin alışverişine 40 TL hediye

 • 08 Temmuz 2015
Petrol ofisi 4×100 TL benzin alışverişine 40 TL hediye

Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt kampanyaları devam ediyor. Petrol ofisi yeni kampanyasında istastonlardan ücretsiz alabileceğiniz positive card ve money club kart ile tek seferde farklı günlerde yapacağınız 4 adet 100 TL benzin alışverişinde 40 TL değerinde hediye benzin fırsatı sunuyor. 31 Ağusto 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanyayı kaçırmayın!

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi almak isteyenlerin www.petrolofisi.com.tr adreslerini ziyaret etmeleri yeterli olacak.

“Positive Card ya da Money Club Kart kullanarak Petrol Ofisi’nden farklı günlerde ve tek seferde dördüncü 100 TL ve üzeri benzin alımına 40 TL hediye!

•Kampanya 08 Temmuz – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında ve anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında sadece benzin alımlarında geçerlidir.

•Kampanya süresinde yapılacak tüm alımların tek kart ile yapılması gerekmektedir. Kampanyadan her kart sadece 1 kez faydalanabilir.

•Hediye 40 TL değerinde (4.000) Positive Puan’ın son kullanım tarihi 30 Eylül 2015 olup, bu tarihte kullanılmayan hediye puanlar silinecektir.

•Kampanya süresince 100 TL ve üzeri benzin alımlarına standard puan yüklemesi yapılmayacaktır.

•Kampanya yeterli Koşullarını sağlayamayan veya hediyesini kullanmayan tüketicilere, hakkettikleri standard Positive Puan’lar 06.10.2015 tarihinde yüklenecektir.

•Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

•Hediye puanların kullanılabilmesi için Positive Card’ın ya da Money Club Kart’ın Petrol Ofisi sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir. Aktivasyon için AKTIF yazın, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card ya da Money Club Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında birer boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak gönderin (Örnek Mesaj: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ).

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. burak dedi ki:

  Sadece benzin mi. Motorin neden yok lpg?

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Sadece benzinde geçerli kampanya.

 3. Anonim dedi ki:

  Anlaşmalı petrol ofisi istasyonları hangileri. Hepsinde yok mu

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kampanya anlaşmalı istasyonlarda geçerli. Anlaşmalı istasyonlar hangisi bunu biz de bilmiyoruz açıklama yapılmadı. Şimdiye kadar bu konuda şikayet gelmediğine göre çok az sayıda istasyon kampanyaya katılmamış.

 5. Mustafa Gökçe dedi ki:

  Petrol Ofisi istasyonlarından kampanya boyunca 6 defa 100 liralak benzin aldım. Sadece 2 tanesi işlenmiş. Ben bundan birşey anlamadım.

BİR YORUM YAZ