Petrol ofisi akaryakıt kampanyasında money karta özel 15 TL hediye

 • 06 Temmuz 2018
Petrol ofisi akaryakıt kampanyasında money karta özel 15 TL hediye

Money club kart sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından yapacakları 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 15 TL değerinde hediye kart kazanacak. Kampanya 18 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club Kart’lar hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması yeterlidir.
Kampanya 5-18 Temmuz 2018 tarihleri arasında Money Club kart ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişleri için geçerlidir.
Anlasmalı Petrol Ofisi istasyonlarından Money Club kart ile yapılacak 150 TL ve üzeri akaryakıt alısverisine 15 TL (1500 positive puan) hediye edilecektir.
Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 25 Temmuz 2018’de alım yapılan karta yüklenecek ve 30 Eylül 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
Kazanılan Positive puanlar sadece kampanyaya dahil (Positive Card üyesi) Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club kartlar hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club basvuru formu genel sartları geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Ali BARUTCU dedi ki:

  Kampanya güzelde, 100 tl gaz aldık, 50 tl benzin aldık ikisinde de pompacı money kartı okuttu sonra x kredi kartıyla 150 tl yi ödedik. Puanı alacak mıyız?

 2. 11-989 dedi ki:

  Kampanya sadece akaryakıt alışverişlerinde geçerli dediğiniz gibi olsaydı otogazı da katardı içine. (Money club kart sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından yapacakları 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 15 TL değerinde hediye kart kazanacak.)

 3. Bedir dedi ki:

  Bi kaynak yok mu puan yatmazsa nasıl hak arayacağız?

 4. Aliveli dedi ki:

  Bu kampanya marketin ve petrol ofisinin sitesinde yok. Anlayacağınız böyle bir kampanya yok.

 5. Mustafa Gürdal Çetinörgü dedi ki:

  Karaburun/Mordoğan/İzmir yolu üzerinde bulunan Hoget Petrol Ofisinde Öde geç çalışmıyor.anlasmalı üyeniz değilmi.kartımı İşbankasından sordum geçerli dendi.

 6. Anonim dedi ki:

  Nasıl kayıt olmaz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.