Kampanya ve İndirim Haberleri

Petrol ofisi akaryakıt maximum kart kampanyası 1 – 30 Eylül 2022

  • 06 Eylül 2022
Petrol ofisi akaryakıt maximum kart kampanyası 1 – 30 Eylül 2022

Maximum kredi kartı sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarında pazarama araçta öde sistemiyle yapacakları 2. ve sonraki her 250₺ ödemede 10 TL olmak üzere 50₺ kazanacak. Kampanyaya maximum mobilden 1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Opet kampanyası varken bu kampanya gereksiz olmuş.

Katılmak için Maximum Mobil veya İşcep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir, isbank.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maxipara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından Maximum Mobil içinde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyadan her gün 1 defa faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde 250 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz kampanyaya dahil edilecektir.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar, yalnızca Maximum Mobil’deki Pazarama Araçta Öde içinde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 6 Ekim 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2022 (bu tarih dâhil)’dir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x