Kampanya ve İndirim Haberleri

Petrol Ofisi markafoni kampanyası 30 TL indirim

  • 18 Aralık 2015
Petrol Ofisi markafoni kampanyası 30 TL indirim

Petrol ofisi markafoni kampanyası kapsamında 30 TL’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor. Petrol ofisinden akaryakıt ve otogaz harcamalarınızı positive card ile yaparak Markafoni online alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerde indirimden yararlanabilirsiniz.

Alışverişinizi avantaja dönüştürecek bu çok özel kampanyadan faydalanmak ve Öde geç konforunu yaşamak için tek yapmanız gereken anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ücretsiz olarak temin edeceğiniz Positive Card’ınızı kredi kartınızla eşleştirmek. Bu işlemin ardından 30 TL’ye varan indirim avantajından faydalanabileceksiniz. Üstelik yakıt ödemeniz için aracınızdan inmenize gerek kalmayacak, Öde Geç özelliği kazanan Positive Card’ınızın pompaya okutulması yeterli olacak.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 15 Aralık 2015 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli olup, bir müşteri toplamda en fazla 30 TL indirim kazanabilir.
  • Kampanya süresince, akaryakıt veya otogaz alımlarında alış fiyatında anında %3 indirim uygulanacaktır.
  • Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kredi kartlarınızdan biriyle eşleştirilerek Öde Geç Sistemi’ne dahil edilen Positive Card bir kredi kartı olmayıp sadece Positive Card üye istasyonlarında yapılacak akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilir.
  • Öde-Geç sistemine yeni dahil olan müşteriler minimum 1, maksimum 3 gün içerisinde indirim kazanmaya başlayacaklardır.
  • Eşleştirme işlemi, www.positivecard.com.tr adresindeki Öde Geç sekmesinden online olarak da yapılabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ