Petrol Ofisi Positive Card ile bedava akaryakıt kazanın

  • 04 Nisan 2011
Petrol Ofisi Positive Card ile bedava akaryakıt kazanın

Petrol Ofisi istasyonlarından  Positive Card ile yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde bedava akaryakıt kazanabilirsiniz. Mayıs ayı sonuna kadar  geçerli kampanyada bugüne kadar biriktirdiğiniz puanlarınızı da kullanabilirsiniz fırsatı kaçırmayın !

Her 300 Positive Puan’a 5TL’lik akaryakıt ya da otogaz hediye. Üstelik bugüne kadar biriktirdiğiniz puanlarınızı da kullanabilirsiniz.

20 Ocak – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada Positive Card kullanılarak yapılacak akaryakıt alışverişleri karşılığında bedava akaryakıt kazanılacaktır. Her 300 Positive Puan karşılığında 5TL’lik akaryakıt ya da otogaz kazanılacak kampanyada eski puanlar da geçerlidir.

Kampanya süresince bir günde en fazla 4 adet hediye sipariş edilebilir. Filo Yönetim Sistemi AutoMatic’e üye kurumsal müşteriler ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez. Kart kullanımında ve kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Petrol Ofisi kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutarç Kampanyaya katılanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.