Petrol ofisi Yakıtınız hiç bitmez kampanyası ile 600 positive puana 10 TL akaryakıt

  • 13 Temmuz 2011
Petrol ofisi Yakıtınız hiç bitmez kampanyası ile 600 positive puana 10 TL akaryakıt

Petrol Ofisi kampanyaları devam ediyor.Şimdi Petrol ofisi  yeni kampanyası “Yakıtınız Hiç Bitmez” ile 13 Temmuz – 31 Ağustos 2011 tarihleri arasında Positive Card sahipleri her 600 Positive Puan karşılığında 10 TL’lik akaryakıt veya otogaz alabilecekler.

Petrol Ofisi yaz aylarına özel bir kampanyayı 1 Temmuz 2011 itibariyle hayata geçirdi. 31 Ağustos 2011’e kadar geçerli olacak kampanya Positive Card sahibi Petrol Ofisi müşterilerine büyük avantaj sağlayacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Positive Card sahipleri, kartlarında biriken her 600 Positive puan karşılığında 10 TL’lik akaryakıt ya da otogazı hediye olarak alabilecekler. Bugüne kadar birikmiş Positive Puan’larını kullanmayan kart sahipleri de bu puanları ile kampanyadan yararlanabilecekler. Kampanya süresince bir günde en fazla 4 adet hediye hakkı kullanılabilecek.

Petrol Ofisi istasyonlarında her bir litre Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 95 oktan, Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 97 oktan, Yeni Nesil V/Max Eurodizel, PO/Gaz ve Yeni Prodizel 2,2 Positive Puan kazandırıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.