Petrol Ofisi Yenilikçi Fikirler Yarışması Katılım

  • 25 Haziran 2010
Petrol Ofisi Yenilikçi Fikirler Yarışması Katılım

Akaryakıt dağıtım sektörünün lideri Petrol Ofisi, www.acikinovasyon.com sitesi işbirliğinde toplumun tüm kesimlerine açık olarak “Yenilikçi Fikirler” yarışması başlattı. Yarışma kapsamında, 17 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında en iyi inovasyon fikrinin sahibine 500 TL’lik akaryakıt çeki hediye edilecek.

Akaryakıt dağıtım pazarının lideri ve sektörün yenilikçi kuruluşu Petrol Ofisi, sektöre yönelik yenilikçi iş fikirlerini ödüllendiriyor.

Petrol Ofisi, iş dünyasından akademisyenlere, serbest meslek sahiplerinden üniversite öğrencilerine, geniş bir kitleye hitap eden yenilikçi fikirler platformu www.acikinovasyon.com işbirliğinde bir yenilikçi fikir yarışması başlattı.

En iyi fikre 500 TL’lik akaryakıt çeki

Bireylerin ürün ve hizmetlerle ilgili gözlemlerinin, problem çözme becerileri ve fikirleriyle değere dönüşeceği görüşünden yola çıkarak başlatılan yarışmaya katılmak isteyenler, fikirlerini 17 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında site üzerinden iletebilecek.

Tüm fikir ve projelerin değerlendirmesinin ardından en iyi fikre 500 TL’lik akaryakıt çeki verilecek.

Son dönemin vazgeçilmezleri arasına giren sosyal ağlara benzer özelliklerle donatılan Acikinovasyon.com sitesi şirket dışına taşan inovasyon çalışmaları, müşterilerle birlikte farklı kurum ve bireyleri şirketlerin yaratıcılık sürecine dâhil ederek, yepyeni fikir, ürün ve hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Yenilikçi fikir arayan şirketler talep ettikleri inovasyon çağrısını Fikir Çağrıları, Proje Çağrıları ve Ortak Akıl Çağrıları altında www.acikinovasyon.com adresine gönderiyor. Yayınlanan inovasyon çağrıları bireysel üyelere sunulup, bireysel üyelerin inovatif fikirler ve projeler üretmesi bekleniyor. En iyi projeler puanlar ve yorumlarla değerlendirilerek şirketlere ulaşıyor. Dereceye giren en iyi projeler ödüllendiriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ