2012 İstanbul Autoshow Shell kampanyası

  • 03 Kasım 2012
2012 İstanbul Autoshow Shell kampanyası

2012 İstanbul Autoshow kampanyaları devam ediyor. 14. İstanbul otomobil fuarı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılıyor. Fuara özel Shell &Turcas, fuar alanında düzenlediği keyifli etkinliklerle birbirinden güzel hediyeler kazandırıyor.

Otomotiv sektörünün en önemli buluşması olan 14. Uluslararası Otomobil Fuarı İstanbul Autoshow 2012 çok yoğun ilgi görüyor. Autoshow’a Shell V-Power Performans Yakıtları ile enerji katan Shell & Turcas, düzenlediği eğlenceli etkinlikler ve sürpriz hediyelerle ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi.

Autoshow’u 11 Kasım’a kadar haftasonları ziyaret edenler fuar alanı girişlerinde ve salonlarda yer alan Shell panolarındaki özel QR kodlarını mobil cihazlarına okutarak yarışmaya katılabilecek. Shell’in gizlediği soruları en kısa sürede bularak en fazla doğru cevabı veren 1. kişi, iPad 2 kazanacak. İkinci ve üçüncü olanlar ise sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Hafta içi günlerinde ise Autoshow’u ziyaret edenlerin de Shell’den hediye kazanma şansı devam edecek.

Shell Performans Merkezi ziyaretçileri ağırlıyor
Shell & Turcas, ayrıca ziyaretçilere ‘Shell Performans Merkezi’nde yakıt teknolojileri hakkında bilgi veriyor. ‘Shell V-Power Grand Prix’ alanında egzersiz bisikleti kullanan ziyaretçiler, enerji üreterek özel pistteki maket araçları yarıştırıyor. ‘Shell 5D Performans Odası’nda ise farklı efektlerin beş boyutlu olarak hissedilebildiği kısa ve eğlenceli bir film izlenebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ