Bosch servislerinde 300 TL alışverişe 30 TL Shell yakıt hediye

  • 16 Ekim 2015
Bosch servislerinde 300 TL alışverişe 30 TL Shell yakıt hediye

30 TL değerindeki Shell yakıt hediyesi için, kısa mesaj ile numarası gönderilen karta 3.000 hediye Smart puan yüklenecektir.

Hediye Smart puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt alınabilmesi için kartın ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıt işlemi www.shellsmart.com adresinden, Shell Motorist uygulaması üzerinden ya da 0532 752 50 50’ye KAYIT yazıp SMS göndererek gerçekleştirilebilir.

Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya her cep telefonu ile sadece 1 defa katılım talebi gönderilebilir.

Hediye Smart puanlar 5 Kasım 2015 tarihinde yüklenecek olup, son kullanım tarihi 30 Kasım 2015’tir. Kullanılmayan Smart puanlar 1 Aralık 2015 tarihinde silinecektir.

Yüklenen hediye Smart puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart Card’ın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir

Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.

Kampanyaya Bosch Car Service’lerin özel anlaşmalı olduğu filo kiralama şirketlerine ait araçlar ,Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.

Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir

Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve sipariş tutarının 300 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye iptal olur.

Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell ve Bosch Car Service’lerine aittir. Ayrıntılı bilgi için www.boschcarservice.com/tr, www.shell.com.tr ve 4442020

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.