Miles and Smiles milleri ile Shell’den akaryakıt alma

  • 08 Temmuz 2014
Miles and Smiles milleri ile Shell’den akaryakıt alma

Shell ve Türk hava yollları işbirliği ile düzenlenen kampanyada Miles&Smiles üyeleri kazandıkları millerle Shell akaryakıt istasyonlarından akarykıt alabiliyor. Kampanya kapsamında her 500 Miliniz, 500 Shell Club Smart Puan’a eşittir. 500 Shell Club Smart Puan ile Shell’den 5 TL değerinde yakıt hediyesi kazanabilirsiniz.

Shell’de kat kat Smart Puan kazanın!
Siz de hemen Miles&Smiles internet sitemizden Miles&Smiles üyeliğiniz ile Shell Club Smart Card numaranızı eşleştirin, Shell’den her yakıt alımınızda Miles&Smiles kart statünüze göre kat kat Smart Puan kazanın.

Miles&Smiles üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Diğer Uygulamalarımız” sekmesinden “Ayrıcalıklı Programlar” bölümünde Shell Club Smart’ı seçerek, üyeliğiniz ile Shell Club Smart Card’ınızı kolayca eşleyebilirsiniz.
Kart statünüze göre kazanım oranlarınız:

  • Classic Kart: 2 kat Smart Puan
  • Classic Plus Kart: 3 kat Smart Puan
  • Elite Kart: 4 kat Smart Puan
  • Elite Plus Kart: 5 kat Smart Puan

30 gün içerisinde Miles&Smiles üyesi en fazla toplamda 15.000 Milini yakıt hediyesine çevirebilir. Tek seferde en az 500 Mil ve katları Smart puana çevrilebilir.  Her 500 Mil, 500 Shell Club Smart puana eşittir. 500 Shell Club Smart puan ile 5 TL değerinde  akaryakıt ve Shell otogaz hediyesi alınabilir. Shell Club Smart genel şartları gereği Shell Club Smart Card  sahipleri, ayın başı ve sonu esas alınmak üzere  1 ay içerisinde en fazla 70 TL değerinde yakıt hediyesi  alabilirler. Smart puana çevrilen Miller Miles&Smiles üyelik hesabına geri yüklenemez.

Kampanyadan yararlanmak için Miles&Smiles resmi web sitesinden Miles&Smiles ve Shell Club Smart Card numaralarının mutlaka eşleştirilmesi gerekmektedir. Eşleşen kart numaraları işbu kampanya boyunca web sitesi üzerinden en fazla 3 defa değiştirilebilir. Bir Shell Club Smart Card ile aynı anda en fazla bir Miles&Smiles üyeliği eşleştirilebilir.

Kazanılan standart ilk kata ait Shell Club Smart puanlar anında, diğer katlara ait puanlar 48 saat sonra ilgili Shell Club Smart Card bakiyesine yüklenecektir.

Shell Club Smart Card’ları ile Miles&Smiles resmi web sitesinden işbu  kampanyaya kayıt olan Miles&Smiles üyeleri anlaşmalı Shell istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve Shell otogaz alımları karşılığında ekstra Smart puan kazanacaklardır: Classic kart sahipleri toplam 2 kat, Classic Plus kart sahipleri toplam 3 kat, Elite kart sahipleri toplam 4 kat, Elite Plus kart sahipleri ise toplam 5 kat Smart Puan kazanacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Her shell istasyonu ile anlaşma yapılmadığından Miles and smiles in Adana da anlaşma yaptığı shell istasyonu isim ve adresini verebilirmisiniz.

    Süleyman Türemiş

BİR YORUM YAZ