Shell 2016 babalar günü yarışma kampanyası

 • 13 Haziran 2016
Shell 2016 babalar günü yarışma kampanyası

Shell babalar gününe özel kampanyasında çift kişilik bodrum tatili hediye ediyor. 2016 babalar günü için yarışmaya katılmak isteyenler babalarıyla hayalini kurdukları tatili #babamlaben etiketiyle paylaşacak.

Juri tarafından seçilecek en yaratıcı fotoğrafı paylaşmak için son katılım 18 Haziran, haydi hayal gücünü kullan, bu tatili kaçırma!

Kampanya Ayrıntıları

 • Shell akaryakıt şirketinin “Babalar günü” sebebi ile düzenleyeceği yarışma 13 Haziran 2016 (Saat 10:00)- 18 Haziran 2016 (Saat 20:00) tarihleri arasında yapılacak olup, Instagram’da #babamlaben hastag’i altına babaları ile nasıl bir tatil yapmak istediklerini anlatan resmi yükleyenlere yönelik gerçekleştirilecektir. Jüri tarafından yapılacak değerlendirme ışığında babaları ile nasıl bir tatil yapmak istediklerini anlatan resmi yükleyen 1 kişi belirlenerek yarışmanın 1.’cisi seçilecektir. 24 Haziran 2016 tarihinde kazanan belirlenecektir.
 • Katılım gösteren yarışmacıların yarışma boyunca tüm sosyal medya hesaplarının açık olması ve gizli hesap olma özelliği göstermemesi gerekmektedir. Yarışmanın 1.’cisi beraberindeki bir kişi ile birlikte, 3 gece 4 gün konaklamalı Bodrum Rixox Premium hotel seyahati kazanacaktır.
 • Hediye İstanbul-Bodrum-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Bodrum havaalanı- Otel-Bodrum havaalanı transferi, 5 yıldızlı otelde odada her şey dahil konaklamayı içerecektir.
  Belirtilen tarihlerde, kazanan talihlinin seyahate gidememesi gibi bir durumdan şirketimiz sorumlu tutulamayacaktır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm extra harcamalar talihliye ait olacaktır. Genel ahlak kurallarına aykırı yüklenen resimler dikkate alınmayacaktır. Yarışma sonucunda ödülü kazanan talihlinin bilgileri 24 Haziran 2016 tarihinde www.powerstaff.com.tr adresinde yayınlanacak ve kendisi Instagram üzerinden DM yoluyla bilgilendirilecektir.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Yarışmamıza katılım ücretsizdir ve her hangi bir ticari amacı yoktur.
 • Yarışmaya 18 yaşından küçükler, Shell& Turcas Petrol AŞ. çalışanları, The Shell Şirket Turkiye Limited çalışanları, Shell grup şirketi çalışanları, 41-29 Grey Digital Ajansı şirket çalışanları ve Powerstaff çalışanları katılamaz. Katılıp kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 • Ne Shell & Turcas Petrol A.Ş. ne de Powerstaff uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Shell & Turcas Petrol A.Ş. Powerstaff savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Ne Shell & Turcas Petrol A.Ş. ne de Powerstaff ne de acenteler havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.
 • Ne Shell & Turcas Petrol A.Ş. ne de Powerstaff yetkisi dışındaki durumlardan oluşan faktörlerden meydana gelen durumlarda herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat talep edilemez.
 • Bu yarışma Milli Piyango İdaresinin bilgisi dahilinde yapılmakta olup, 09/Haziran/2016 tarih ve 58259698-255.05.02/1517-4861 sayılı izin ile “ Kapsam Dışı” uygulama olarak değerlendirilmiştir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ