Kampanya ve İndirim Haberleri

Shell akaryakıt visa kartlara özel 90 TL hediye 15 Haziran – 31 Ağustos 2020

  • 18 Haziran 2020
Shell akaryakıt visa kartlara özel 90 TL hediye 15 Haziran – 31 Ağustos 2020

Visa özellikli kredi kartlarnızla Shell akaryakıt istasyonlarından mobil ödeme ile yapacağınız her 150 TL ve üeri ödemede 15 TL olmak üzere her ay 30 TL değerinde yakıt hediye edilecektir. Kampanya 15 Haziran – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında olacak ve 90 TL hediye edilecektir.

Kampanyadan faydalanabilmek için ZUBİZU Shell kampanyasına katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 15 Haziran – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için ZUBİZU Shell kampanyasına katılım sağlanması gerekmekte ve Shell’den Visa kartlarıyla mobil ödeme yöntemi kullanılarak akaryakıt veya otogaz alınması gerekmektedir.
Kampanyadan kazanılacak Shell Smart Puan’lar ay bitimini takip eden on gün içerisinde yakıt alımı yapılan Shell ClubSmart karta tanımlanacaktır.
Her katılımcı, kampanyadan her ay en fazla 2 kez yararlanabilir ve aylık en fazla 30 TL değerinde Smart Puan kazanabilir. Kazanılan Smart Puan’ların, tanımlama yapılan tarihten sonra 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. Süresinde kullanılmayan puanlar, süre bitiminde silinecektir. Smart puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.
Sadece kaydedilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden hediye puan kullanılabilir. Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.
Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden puan kazanılmaz.
Shell ClubSmart Extra kart sahipleri, Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanıcıları ve 6 ay boyunca ZUBİZU uygulamasına giriş yapmayan ya da plakasını teyit etmeyen kullanıcılar kampanyadan faydalanamaz.
ZUBİZU ve Shell, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
3 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Emre
2 yıl önce

Bu kampanya bulmacadan farksız ,zubizu uygulamayı yeni kullanan kullanabiliyormu? Puanları kullanırken en az 1 liralık harcama şartı var ,bu kampanya her shell istasyonunda yok ,gerçekten çok zor kampanya…

Kendirci
2 yıl önce

Bulmaca bundan kolay.Ayrica Güngören de ki istasyonun mobil ödemeden haberi bile yok.Nasil kampanya duzenlemisler ise personel kullanmasını bilmiyor.

Anonim
1 yıl önce

34vt1362 plakalı aracım var size kayıtlı bu kampanyaya karılabiliyormuyum

3
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x