Shell cardfinans kampanyasında 40 TL hediye puan fırsatı

 • 18 Kasım 2012
Shell cardfinans kampanyasında 40 TL hediye puan fırsatı

Shell akaryakıt istasyonlarında Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada tek seferde yapacağınız ilk 4×75 TL yakıt alımına 5’er TL’den 20 TL, 5’inci 75 TL yakıt alımına 20 TL toplamda 40 TL değerinde hediye puan sizleri bekliyor. Kazanılan puanları sadece Shell’de kullanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • 15 Kasım-31 Aralık 2012 tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarında Finansbank kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri ilk 4 akaryakıt ve otogaz alımına 5’er TL’den 20 TL, 5’inci 75 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alımına ise 20 TL, toplamda Shell’de geçerli 40 TL değerinde ParaPuan verilecektir.
 • Kampanyadan en fazla 5 adet harcama için 40 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecek olup bu ParaPuan’lar yanlızca anlaşmalı Shell istasyonlarındaki Finansbank POS’larından yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Ticari kredi kartı sahipleri kampanyadan kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilecektir.
 • Bireysel ek kartlarla yapılan alışverişlerden ayrıca ParaPuan kazanılamayacak olup, bu kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.
  ParaPuan’lar bankanın belirlediği kredi kartına anında yüklenecek olup, son kullanım günü 07.01.2013’tür. Kullanılmayan ParaPuan’lar 08.01.2013’te geri alınacaktır.
 • Banka kartları, iade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  Yapılan harcamanın iptali/iadesi halinde, kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar kredi kartına borç olarak yansıtılır.
 • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. KUBİLAY TACAL dedi ki:

  aynı gün içerisinde 75 er tl lik akaryakıt alışı kampanyaya dahilmidir.ve puanlar karttan ne zaman kullanılmaya başlayacaktır.diğer bir anlatımla puanlar ne zaman yüklenecektir son gün 07.01.2013 amma

BİR YORUM YAZ