TEB bonus kart Shell akaryakıt kampanyası 15 Nisan – 31 Mayıs

  • 15 Nisan 2016
TEB bonus kart Shell akaryakıt kampanyası 15 Nisan – 31 Mayıs

TEB Bonus kredi kartı sahiplerine özel Shell akaryakıt kampanyası kapsamında farklı günlerde ve tek seferde yapacağını 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 25 TL değerinde bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya 15 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olup harcama öncesi SHELL yazıp 4616’ya mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 15 Nisan – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi SHELL istasyonlarında geçerlidir.
Kampanyaya katılım için; harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından “SHELL” yazıp 4616’ya, SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanyada yapılan 4 defa 100 tl ve üzeri işlemler 25 TL indirim kazanacaktır.
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri SMS kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 25 TL indirim kazanabilir.
Kazanılan indirim, 7-17 Haziran 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. İndirimler 22 Haziran 2016 tarihinde harcama yapılan kartın ekstresine yansıtılacaktır.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil tüm operatörler için 0,65 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri banka tarafından karşılanır.
Banka kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Ticari Kartlar ve Sade Kartlar kampanyaya dahil değildir.
Ek kartların harcamaları asıl kart harcamasına sayılacaktır. Ek kartlar ayrıca indirim kazanamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ