Kampanya ve İndirim Haberleri

Türk Telekom Prime Shell akaryakıt kampanyası 2021

  • 07 Aralık 2021
Türk Telekom Prime Shell akaryakıt kampanyası 2021

Türk Telekom Prime abonelerine özel Shell akaryakıt kampanyası kapsamında yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde smart puan kazanma fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında, Türk Telekom Prime müşterilerine tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri yakıt alışverişlerinde harcayabilecekleri 30 TL değerinde 3.000 Smart puan hediye edilecektir. Türk Telekom Prime müşterileri TÜRK TELEKOM mobil Online işlemler merkezi uygulamasındaki bana özel menüsünden ya da cep telefonundan PRIME SHELL boşluk TCKN yazarak 6262’ye kısa mesaj göndererek kampanya şifrelerini alabilirler.
Kampanya kapsamında 30 TL değerindeki Shell yakıt hediyesi, kısa mesaj ile yada Shell Mobil Uygulaması üzerinden numarası gönderilen Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde 3.000 hediye Smart puan yüklenecektir.
Türk Telekom Prime müşterilerinin kampanyadan faydalanabilmeleri için cep telefonlarından “PRIME” yazıp bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Türk Telekom tarafından kendilerine iletilen şifreyi 2313’e kısa mesaj göndermesi yada Shell Mobil Uygulamasındaki “Haberler ve Ürünler” başlığına tıklayıp “Türk Telekom Prime ” kampanya sayfasına girerek, o sayfadaki kampanyaya katılım bağlantısına erişim sağlayıp Shell ClubSmart Kart numaralarını ve kampanya katılım şifresi girilmelidir.
Kampanya katılabilmek için son gün 31 Aralık 2021’dir. Örnek: PRIME 70044101904997504 (Shell ClubSmart kart numarası) DSQTYF3F3 (kampanya kodu)
Kampanya katılımı ilk 10.000 kişiyle sınırlıdır.
Hediye Smart Puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt siparişi verilebilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. ClubSmart Kartınızı Shell mobil uygulamasından yada www.shellsmart.com adresinden kaydedebilirsiniz.
Smart Puanlar, tek seferde yapılacak en az 200 TL ve üzeri tutardaki akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez.
Shell ClubSmart Kart numarası, cep telefonu veya şifre ile kampanyadan yalnızca bir kez faydalanılabilir
Hediye Smart puanlar katılım yapıldıktan 48 saat içerisinde yüklenecek olup, son kullanım tarihi 31 Ocak 2022’dir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x