Starpet facebook sayfasında 50 TL yakıt hediye

  • 28 Şubat 2013
Starpet facebook sayfasında 50 TL yakıt hediye

Starpet akaryakıt istasyonlarının sayısı her geçen gün artarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpeti uçuruyor. Starpet 2013 Dünya kadınlar gününe özel kampanyasında bol ödüllü bir yarışma hazırladı. 8 Mart’a kadar Starpet Facebook sayfası üzerinden yarışmaya katılacak olan her 50’nci kadın Starpet’ten 50 TL değerinde akaryakıt kazanacak.

Akaryakıt sektörünün öncü isimlerinden olan Starpet, gerçekleştirdiği özel etkinlikler ve kampanyalarıyla, müşterileriyle olan diyaloğunu koruyor. Starpet şimdi de hazırladığı yarışmayla kadın müşterilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor.

Starpet Facebook sayfasında düzenlenen ve 8 Mart gününe kadar devam edecek olan yarışma, tüm kadınların katılımına açık. https://www.facebook.com/Starpetakaryakit adresine tıklayanlar, Starpet Dünya Kadınlar Günü uygulamasını kullanarak yarışmaya katılabiliyor. Uygulamaya girdikten sonra sorulan soruya doğru cevap veren her 50’nci kadın yarışmacı Starpet’ten 50 TL değerinde hediye akaryakıt kazanıyor. Kampanya 8 Mart gününe kadar katılıma açık kalacak.

Starpet, kadın erkek eşitliğinin sağlandığı bir toplum dileğini, 8 Mart’ta tüm kadınlara verdiği destekle dile getiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.