Bankkart Total akaryakıt kampanyası 16 Mayıs – 30 Haziran 2024

  • 16 Mayıs 2024
Bankkart Total akaryakıt kampanyası 16 Mayıs – 30 Haziran 2024

Ziraat bankkart kampanyasında Total akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 750₺ ve üzeri harcamalarda 175₺ bankkart lira kazanacaksınız. Kampanyaya bankkart mobilden 16 Mayıs – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
16 Mayıs – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 175 TL Bankkart Lira verilecektir.
– Kampanya’ya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılım sağlanabilir.
– SMS ile katılım sağlamak için TE2024 yazıp 4757’ye BANKA nezdinde kayıtlı Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonu numaralarından SMS gönderilmesi gerekmektedir. KKTCell operatörlerine ait BANKA nezdinde kayıtlı cep telefonu numaralarından ise 905327524757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
– Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri Kampanya’ya ancak bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 175 TL (yüzyetmişbeş Türk Lirası) Bankkart Lira kazanabilir.
– İşlemlerin Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.
– Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Bankkart Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.
– Kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilere Bankkart Liralar 7 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecektir.
– Kazanılan Bankkart Liralar 7 Ağustos 2024 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
– 7 Ağustos 2024 tarihine kadar kullanılmayan Bankkart Liralar 8 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.
– Aynı gün içerisinde yapılacak 750 TL (yediyüzelli Türk Lirası) ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi Kampanya’ya dahil edilecektir.
– İşlemlerin kampanyaya katılım sağlandıktan sonra ve Bankkart POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
– Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile Kampanya’dan yararlanabilir.
– Bankkart ücretsiz kartlar Kampanya’ya dahil değildir.
– Kampanya’ya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
– Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri Kampanya’ya dahil değildir.
– Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iptal / iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.
– Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
– Kampanya sadece anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında geçerlidir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x