Paraf kart total akaryakıt kampanyası 1 Ekim-15 Kasım 2023

  • 02 Ekim 2023
Paraf kart total akaryakıt kampanyası 1 Ekim-15 Kasım 2023

Total akaryakıt istasyonlarından Paraf kredi kartınızla yapacağınız 500₺ ve üzeri 4 adet ödemede 100₺ paraf para kazanacaksınız. Kampanya kapsamında ödemeler paraf posundan yapılmalıdır. Paraf mobilden 1 Ekim-15 Kasım 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 25 Aralık 2023’e kadar Paraf üyesi TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 100 TL ParafPara kazanabilir.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve kampanyaya dahil olan Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından ve kart sahibine kayıt olduğu bilgisi verilmesinden sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi TotalEnergies istasyonları, www.paraf.com.tr, Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “TotalEnergies” yazılarak listelenebilmektedir.
Aynı gün içinde yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanya dahilindedir.
Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 25 Aralık 2023 saat 21:59 olacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 26 Aralık 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Genç, Paraf Kadın, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın kampanyaya dahil olup, HalkCard, Debit kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x